poster

I Love Trouble

Mysteriózní / Film-Noir

USA, 1948, 93 min

  • vitekpe
    *****

    Uplne paradni pulp noir (nebo jak se uvadi na filmsnoir.net "Hot-jive noir") s vynikajicim klasickym pribehem (patrani soukromeho ocka po minulosti manzelky mistniho bohace). Patou hvezdu si vyslouzil za pritomnost humoru, kterou ja povazuju za jednu ze zakladnich a nepostradatelnych ingredienci tohoto zanru. Zde napr. ve scene s Roseanne Murray (Miss Phipps), nebo scenka s polstarem a rtenkou, apod.... :-) Zaroven film nepostrada tempo a vsechny klasicke sceny, ktere chcete v noiru videt. Parada, prekvapeni. P.S.: Vynikajici tez Glenda jako osobni sekretarka....(27.5.2013)

  • liquido26
    ****

    Člověk by neměl věřit pětihvězdičkovým komentům, protože pak může přijít menší zklamání jako tomu bylo u mě. Nicméně zase ne tak velký, ale nebýt závěrečných dvaceti minut, které byly celkem překvapivé a všechno do sebe krásně zapadlo, tak bych asi dal jen 3*. Celkově vzato byl příběh docela chandlerovsky zamotaný, ale Franchot Tone ani jeho postava nebyli žádný Marlowe. S tím avizovaným humorem to nebylo zase tak horké, ale scéna se sevírkou se docela povedla.(14.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace