poster

Moontrap: Target Earth

Sci-Fi

USA, 2017, 85 min

Režie:

Robert Dyke

Kamera:

Lon Stratton

Producenti:

Robert Dyke, Gary Jones

Střih:

Randy Klinger

Scénografie:

Larry Fox
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Ou shit tohle zabolelo. Pokud jste jako já za svých mladších let žrali tenhle trashovej sci-fi kulťáček, tak se na tohle radši nekoukejte a nekažte si svoje vzpomínky na něj. Nějak jsem nepochopil jakou má tohle souvislost s původním filmem. První půlku se furt žvaní frajerka má flashbacky celý to nemá hlavu a patu a hlavně furt nikde žádný KALIA. Když už se zjeví na scéně, tak je to epic průser a celá druhá půlka se odehrává před laciným digitálním pozadím a vypadá to fakt hrozně. Je tu jenom jedna scéna odkazující na originál, ale tím to hasne. Fakt jsem nepobral co tím chtěl režisér říct, ale svůj best film měl nechat spát. Tohle je absolutní odpad.0%(21.3.2017)

 • Korbitch
  odpad!

  Chachacha, už dlouho jsem se tak nebavil. Už "jednička" je naprostá špína scifi, ale tohle teda nasadilo úplně novou úroveň hoven. Mark my words, viz moje diskuze k této ultramegaextragiga sračce.(11.8.2017)

 • kaylin
  ***

  Tady budu hodně hodný, ale nemůžu si pomoct. Já jsem čekal skutečně něco špatného, vyloženě béčkové, nebo spíše céčkové sci-fi, kde nebude nic pořádně technologického nebo mimozemského, ale ono se i s minimálním rozpočtem povedlo udělat pár docela dobrých scén. Jasně, není to skvělé, je to jiné než film z roku 1989, ale není to tak zlé.(17.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace