poster

Dračí lady

 • malajština

  Lady Dragon

Akční

Indonésie, 1992, 97 min

Režie:

David Worth

Scénář:

Clifford Mohr

Kamera:

David Worth

Hudba:

Jim West

Producenti:

Gope T. Samtani

Scénografie:

Hendro Tangkilisan
(další profese)
 • DruidKarel
  **

  901. hodnocený film: Kdysi dávno hit, dnes by jeden po tý blondýně s kopy a údery ani nezdechl. Tenkrát jsem to žral a hlavně tu pasáž, kdy ji vyhodili z auta a ona se postupně dostávala do formy za pomoci malýho kluka a jeho dědy s uměním kung-fu. Tenhle žánr fakt tenkrát letěl, dnes je spíš pro smích. 2* jsou ale i tak, myslím, dobrým hodnocením. 2*(14.8.2010)

 • Tamten
  *

  Když dostane kop do hlavy velkej chlap a s ním to ani nehne, říkáme si, že je to sice přitažený za vlasy, ale nějak to jde akceptovat. Když ale dostává drobnější holka jednu šílenou ránu za druhou a nejenže to s ní nehne, ale nemá ani sebemenší modřinu, tak to celý film přesouvá někam do nablblého sci-fi. O naprosté debilitě celého děje se netřeba vyjadřovat, takže z celého filmu zbydou asi tři pěkné techniky, které ovšem stejně jako všechny ostatní nejsou tvůrci schopni propojit v normální souboj.(13.6.2011)

 • Wacoslav1
  ****

  Tak tohle je exkluzivni beckovej akcni naser Rothrockova v zivotni forme Norton jako naprosto genialni slizoun od obou skvele zahrane ta chemie jejich vzajemne nenavisti funguje fakt bezchybne no a za ten zaverecnej vzajemnej souboj si oba zaslouzi absolutorium nostalgicky vzpominky pak jeste prikresluje peckovni osmdesatkova hudbicka a bezchybnej puvodni video dabing jinak zpusob jakym je zaverecny fight nasniman by mel slouzit jako priklad pro dnesni videokliparsky dementy aby vedeli jak tocit souboje takhle se to holt uz dneska nedela...(23.1.2013)

 • StandikK
  odpad!

  Tak to bylo neskutečné zklamání. Bezmyšlenkovitý děj (trochu mi postradal logiku), místo aby se Nortona pokusila zabit, kopnout nebo cokoliv, necha se znasil...Závěrečná scéna je totálně uboha, první část souboje vyhraje Cynthia, druhou Norton a pak až si filmaři řekli, že už komedie stačilo a vyhraje Cynthia, Norton se už nepostaví...Tak toto prosím už vícekrát raději ne...(31.7.2010)

 • LION-MR.T
  *****

  NEJLEPŠÍ ŽENOU NA POMSTU JE CYNTHIA ROTHROCK. Sledovat zničenou a znáslněnou Cynthii,mojí věčnou oblíbenkyni nebyl zas tak zlé jak jsem si myslel. Skvělý trénink v džungli,dobře postavený děj a Richard Norton dokazující,že umí hrát záporné roli,které mu jdou stejně jako kladné. Mnohokrát natočený příběh,který mě nevím proč asi je fakt,že tam hraje Cynthia,kdoví možná moje obliba k ní nevidí skutečnou kvalitu filmu a nebo je ten film tak skutečně tak kvalitní,mě se hodně líbil. A galerii k filmu jsem dělal já.(27.8.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace