Reklama

Reklama

Válečná banda

  • USA War Pigs (více)
Trailer 1

VOD (1)

Armádní kapitán se skandální minulostí Jack Wosick (Luke Goss) dostane šanci napravit si reputaci v čele bandy ztracených existencí přezdívaných War Pigs. Jejich úkolem je podniknout tajnou misi za nepřátelské linie a vyhledat a zmocnit se nacisty vyvinuté super zbraně - těžkého dělostřeleckého kanonu V3, který by znamenal nepřekonatelnou výhodu nad Spojenci. Ostřílený veterán 1. světové války Jack musí své nové mužstvo vycvičit, velet mu a vydobýt si jeho respekt, aby z nich za asistence kapitána Hanse Picaulta (Dolph Lundgren) a německého antifašisty ve službách francouzské cizinecké legie plukovníka A.J. Reddinga (Mickey Rourke) udělal fungující průzkumnou jednotku. (Magic Box)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (88)

Shakers 

všechny recenze uživatele

Mňa to celkom bavilo. Dolph Lundgren tu síce nemá toľko priestoru ako všade na plagátoch, pretože hlavné husle tu hraje Luke Gross. Na druhú stranu ani mi to moc nevadilo, pretože rola Francúzkeho kapitána mu sadla. Ryan Little už pár válečňákov natočil, takže sa vie pohybovať v akciách, ale aj v skromnejšom rozpočte. Navyše tých pár minút ubehne ako voda. 60% - 3* ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

War Pigs je dá sa povedať pomerne slušný vojnový film, s nízkym rozpočtom, ale napriek tomu zvládnutý v rámci akcie a napätia. Tvorcovia sa snažili čo im rozpočet dovolil a tak je výsledkom svojím spôsobom nenáročný pohodový vojnový snímok bez zbytočných ambícií a prekvapenia. Človek tak, ako vždy fandí klaďákom. Aj keď som znalcom mnohých vojnových snímkov, zaradím aj tento medzi vojnové filmy, čo stoja za občasné zhliadnutie. Tentoraz sa pred kamerou zišli dvaja pozitívni hráči akčných filmov. Dolph Lundgren a Luke Goss. Pravda, ešte im tu sekunduje ostrieľaný Mickey Rourke, ale ten je tu tak krátko, že ho ani nepočítam. Fajn príbeh, spracovanie obsadenie i dej. Až na víťazoslávny záver, kedy si odkráčali z nepriateľskej línie a tábora ako králi to hodnotím vcelku kladne. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Lundgren, Rourke a Goss vs. náckové. Když si to člověk řekne takhle, tak to společně s námětem vypadá na docela slibnou béčkovou variaci na Špinavce. Ale realita je bohužel někde jinde. War Pigs nemají nic, co by měl válečný film mít. Akce příšerná, postavy absolutně nezajímavé a ta troška umělé krve společně s mizernými efekty to nahoru také dvakrát netáhli. Jediné, co si z toho člověk vezme je zjištění, že z Rourkea je už celkem solidní kreatura, která nemá s homo sapiens už nic moc společného. Za Dolpha 10%. ()

Rodriguez 

všechny recenze uživatele

Kdyby nebylo Lundgrena a Rourka, tak snad nebude ani na co koukat! Nejsem proti válečným snímkům, ale musí to mít nějaký děj, kvalitní scénář a nějakou tu hvězdu, ale co se v poslední době objevuje, je prostě šílené. Nějací amatéři z klubu vojenské historie si zajedou vyblbnout do lesa a hned se z toho točí film....rozhodně to mělo na víc! 35% ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Po delší době se ve filmovém světě objevila další variace na úspěšnou klasiku "Tucet špinavců". Tentokrát se před kamerou sešli dva pozitivní hráči akčních filmů. Dolph Lundgren a Luke Goss. Pravda, ještě jim tu sekunduje ostřílený Mickey Rourke, ale ten je tu tak krátce, že ho ani nepočítám. Hned ze začátku jsme válečně navnaděni bojovou scénou, po které se rozjede ona známá šablona. Kupodivu na viditelně nízký rozpočet to nedopadlo zase až tak zle, jak by se dalo předpokládat. Jistě, několik podivností a omšelých scén se tu samozřejmě najde, ale s ohledem na daleko horší snímky to má alespoň nějaký děj byť s jistou nadsázkou a svou jednoduchostí. Tvůrci se snažili co jim rozpočet dovolil a tak je výsledkem svým způsobem nenáročný pohodový válečný snímek bez zbytečných ambicí a překvapení. ()

Galerie (103)

Zajímavosti (6)

  • Při výcviku jsou použity zcela anachronické uniformy. Americká armáda během 2. světové války nepoužívala bundy se zipem. Jediné bundy se zipem byly kožené letecké. (grovik.net)
  • Napriek tomu, že sa dej filmu odohráva v Európe, celé jeho natáčanie prebiehalo v americkom štáte Utah. (MikaelSVK)
  • Natáčení probíhalo od 21. října do 12. listopadu 2014. (GASTON73)

Reklama

Reklama