Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Šestiletý Antoine si nejvíc ze všeho na světě přeje proletět se se Santou Clausem na jeho saních po nebi. Takže když pak Santa skutečně přistane na chlapcově balkóně, Antoine je v takovém úžasu, že v něm nepozná převlečeného zloděje... Šestiletý Antoine nedokáže o tomto Štědrém dni myslet na nic jiného, než že by se rád setkal se Santou Clausem a vydal se s ním na jeho saních ke hvězdám. Když pak Santa jako mávnutím kouzelného proutku přistane na chlapcově balkóně, Antoine je příliš ohromen na to, aby si všiml, že je to ve skutečnosti zloděj v přestrojení, který krade z okolních bytů v této luxusní čtvrti šperky. I přes veškeré Santovo úsilí se umanutého kluka zbavit, spolu nakonec vytvoří nesourodou dvojici, která v Paříži skáče ze střechy na střechu a plní si svůj velký sen - ačkoli každý touží po něčem úplně jiném. (HBO Europe)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (14)

Lambrija 

všechny recenze uživatele

Nemastný, neslaný, skutečně hodně jednoduchý film, který je vánoční jen díky tomu, že si zloděj natáhl kostým Santy a ne kominíka. Žádná atmosféra na mě nedýchla. Je ten typ rodinného filmu, u kterého rodiče trpí nebo klimbají, i když pár dramatických momentů by se našlo. Zato k zasmání toho příliš nepřináší, snad jen pár ponaučení dětským divákům a totálně předvídatelný konec. Jedna hvězda patří malému Cabalovi, naopak potrestat by zasloužil dabing. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Fantazie a víra šestiletého chlapce v konfrontaci obyčejného vykrádače bytů. Ne, tady nejde o další kopii amerického filmového hitu ´Sám doma´, i když se příběh odehrává v době vánočních svátků. Tady jde dějově především o upřímnost, cit a pochopení. Vykrádač bytů v kostýmu Santy Clause vyvolá přesvědčení v očích malého kluka že je skutečný Santa Claus. Ten už se od něj nehne a když se ho tedy zlodějíček nemůže nijak zbavit, alespoň ho využije. Nejde o thriller, akci, drama či komedii. Jedná se o obyčejný rodinný film o vzniku jednoho netypického přátelského vztahu mající svůj vcelku zajímavý vývoj. Ale jo, několik úsměvných situací se tu najde, ale to se naskytne jen v zájmu roztomilosti a počínání chlapce. Dětská duše je něco, co je pro mnohé dospělé neuchopitelné a podle toho to taky většinou vypadá. Na takovém základě je příběh stavěn a tak ho dokáže přijmout jen divák soucitný k dětské duši a fantasii. ()

Reklama

ARI50 

všechny recenze uživatele

Zloděj Santa a kluk co má moc velkou fantazii ale mě se to líbilo mělo to svoje citové chvilky povedlo se. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Nemôžem si pomôcť, ale mňa to fakticky bavilo a vôbec mi to neprišlo ako nejaká klišovitá blbosť za akú to niektorí považujú. Aj keď treba uznať, že najmä prvá polovica bola skvelá, potom to akosi začalo upadať. Dvojica Santa & Antoine bola fakt podarená a práve ten záporný Santov charakter ma na tom celom bavil najviac. Francúzi majú dobré komédie, toto bolo miestami síce absurdné, ale v konečnom dôsledku milé a úprimné, presne tak ako to mám rád. Aj keď to bola pre väčšinou skôr priemerná blbosť, ja nemôžem inak ako 4*. Nebyť tej občasnej absurdnosti a záverečnej klišovitosti, tak by bol snáď aj plný počet. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Takovou bejkovinu musel vymyslet fakt jedině nějakej blázen, kterej si myslí, že když na nesmyslnej scénář navleče klasické negativní vlastnosti člověka, všechno to nasadí do vánočního francouzského prostředí a zamerikanizuje ho, bude to spolu vypadat dobře. Nevypadá. Vůbec. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama