poster

Head On

Drama / Romantický

Austrálie, 1998, 104 min

Režie:

Ana Kokkinos

Předloha:

Christos Tsiolkas (kniha)

Hudba:

Ollie Olsen

Producenti:

Jane Scott

Střih:

Jill Bilcock

Kostýmy:

Anna Borghesi
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • FilmFan24
    ***

    Sex, drogy a...řecké tradice. Film, citlivě natočený podle knihy Christose Tsiolkase "Loaded", líčí problémy 19-letého Řeka Ariho (Alex Dimitriades) se svou sexuální identitou. Film nemá v podstatě žádný děj. Většina stopáže se odehrává během jedné noci v Melbourne, kterou stejně jako hlavní hrdina i divák tak nějak propluje. Sexuální úlety Ariho s dívkami i muži, jízda po klubech s přáteli anebo rodinná setkání v duchu řeckých obyčejů. Nejvíce asi utkví v paměti scéna, kdy je Ari spolu se svým transsexuálním kamarádem zadržený na policejní stanici a kde oba čelí hrubému násilí a ponížení ze strany strážníků...Režie: Anna Kokkinos(8.5.2010)

  • Babous
    *

    Od Tsiolkase jsem jednu knihu četl a vůbec se mi nelíbila. Doufal jsem, že tohle bude lepší. Nebylo. Nepochopitelné, nesympatické postavy, šílená koláž scén a záběrů. Jediné, co chválím, je začátek, kde člověk mohl nahlédnout do života řeckých přistěhovalců v Austrálii.(10.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace