Hybná síla

• Jihoafrická republika

Akční / Thriller

Jihoafrická republika / USA, 2015, 96 min

• Hanys_

Působilo to na mě jako pilot nějakého seriálu, který ale nikdy nebudu chtít vidět. Děj je jednoduchý a na první pohled všechno skvěle odsejpá, jenže akční scény jsou strašně špatně natočené, dialogy k smíchu a fakt, že se u toho všichni tváří tak strašně vážně, tu mizérii jenom podtrhuje. Navíc Purefoy je ještě otravnější než ve Following.(5.1.2017)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $788,000▐ Ako také akčné béčko úplne v pohode pozerateľné. Olga Kurylenko tu v danej úlohe zapasovala, vie sa obracať. Dejovo sa stále niečo deje, takže nehrozí žiadna rutinná zívačka. Občas príde na nejaké menšie scénkové kiksy ale sú v norme. /55%/(20.2.2018)

Síce ide o všednú americkú thrillerovú záležitosť, ale aspoň to má nejaký feeling a je to celkom pozerateľné. Najmä sa dobre pozerá na Olgu Kurylenko. Myslím si, že občas je to celkom zábavné a ani akcia nie je vo filme najhoršia. Keby len ten príbeh bol zaujímavejší a keby viac vyťažil z faktu, že obsadili do filmu Morgana Freemana. Som rád, že som film videl, určite sa k nemu viac nevrátim... ale myslím si, že sa to v budúcnosti uchytí na tv Dajto.(3.11.2015)

• Likan7

Akční béčko, které chce být něčím víc (viz konec a náběh na minimálně další díl), ale ve skutečnosti den po tom, co jsem film viděl, si pamatuju jen Olgu ve spodním prádle, jak si fenuje vlasy a fajn oblečky na začátku. Za tohle ta druhá *. Zajímalo by mě ale, jak se do tohodle filmu dostal Morgan Freeman, to se zhulil a podepsal smlouvu nebo čekal, že to bude hit? WTF?(16.2.2017)

Jasně že tenhle film se na nějaké lepší hodnocení nevytáhne.Béčko,ve kterym je spousta klišé,podivnejch scének,ale zase to vodsejpá,je to solidně krvavý,což je dost potěšující.Film jen pro příznivce žánru,ty,který hledaj art ,originalitu a podobný čůrákoviny i v kuse padající vomítky ze starýho činžáku,radši ať se tomu vyhnou obloukem,a to velkym.70%.(1.1.2016)