Co když Apollo 11 misi nedokončilo a vše, co jsme viděli, byla fikce natočená Stanley Kubrickem? Odpověď na tuto otázku budeme hledat v šedesátých letech v Londýně, kde se bude agent CIA (Ron Perlman) pokoušet najít slavného režiséra a zároveň bude muset spojit své síly s manažerem rockové skupiny (Rupert Grint). (hendrich6)

Fixa

Film je výbornej. Má hodinu a půl. Některý scénky byly skvělý (obzvlášť návštěva bosse) , ale ostatní byly takový běžný pro komedii, tohoto stylu. Naplno se to rozjelo v poslední třetině u zfetovanejch hippíků, tedy přesně v okamžiku, kdy Perlman řekne, že to s nim nic nedělá (taková klasická věta, víme), protože je vycvičenej agent. No pak jsem se jenom bavil. Dostalo mě telefonování a hlavně to natáčení. Musel jsem si ho pustit znova a pak ještě jednou, protože to nemělo chybu. Pekelnej kluk výbornej drsoň. Zrzavej kouzelník uvěřitelnej zmatkař, ale Zmetek to u mě vyhrál na celý čáře. Ten prostě solil jednu hlášku za druhou, tak přirozeně, že to snad neměl ani ve scénáři :-) ()

mato331

Čo ak Apollo 11 nikdy nepristálo na Mesiaci a celé pristátie natočila kôpka sfetovaných existencií? Odpoveď prináša skvelá komédia, ktorej k dokonalosti chýba snáď len tabletka LSD, aby tak bolo možné lepšie sa priblížiť všetkým tým sfúkaným indivíduám vo filme. No aj bez toho som sa výborne bavil. Nabudúce to však skúsim s nejakým tým veselým práškom. Možno to vyjde na 5*. ()

Eloi

Skvělý výkon Ruperta Grinta a nezapomenutelná scéna přistání na Měsíci v podání Roberta Sheehana. Za pět. ()

EBBE

Ujeté, násilné a vtipné tak akorát. Šedesátky v Londýně tak nějak ironicky i nostalgicky k tomu přidej parafrázi na nejoblíbenější konspirační teorii a máš koktejl nečekaného. Ron Perlman, kterej obvykle hraje vedlejší role zlounů apod. zde hraje výborně v jedné z hlavních rolí a Rupert Grint alias Ron z filmů vy víte o kom, tady (za mě) působí konečně jinak než jako jeho HP aleterego (v CBGB mě nepřesvědčil). Doporučuji. ()

io.

Tak to byla ta nejlepší měsíční hippiekonspirace, jakou jsem viděl. Chvílemi jsem měl pocit, že jsem taky chytil nějaké to lsd poletující vzduchem. Tohle by měl vidět rozhodně každý. ()

Future Gate Sci-fi Film Festival 2017

Future Gate Sci-fi Film Festival 2017

16.02.2017

Časem prověřené legendy, pečlivě vybrané novinky žánru i na zahraničních festivalech oceněné filmy. Čtvrtý ročník festivalu science fiction filmů Future Gate přináší již tradičně na filmové plátno… (více)