Reklama

Reklama

Moonwalkers

(festivalový název)
  • Francie Moonwalkers
Trailer 4

Obsahy(1)

Co když Apollo 11 misi nedokončilo a vše, co jsme viděli, byla fikce natočená Stanley Kubrickem? Odpověď na tuto otázku budeme hledat v šedesátých letech v Londýně, kde se bude agent CIA (Ron Perlman) pokoušet najít slavného režiséra a zároveň bude muset spojit své síly s manažerem rockové skupiny (Rupert Grint). (hendrich6)

Videa (6)

Trailer 4

Recenze (87)

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Tak takhle se to tedy stalo:) Rupert Grint válí, stejně jako jeho věčně sjetý kámoš Robert Sheehan. Ron Perlman coby nájemný zabiják klidné povahy a kamenného ksichtu je také výborný. A Stephen Campbell Moore aspiruje na kandidáta na cenu "Movie Laugh Of The Year." Ten jeho smích je božský. Moonwalkers je zábavná, lehce ulítlá jednohubka, která si pohrává s Kubrickem, přistáním na Měsíci i samotným divákem, kterému servírují absurdní přehlídku humorných gagů a situací, které vedly k tomu, že se málem (ne)uskutečnilo přistání na Měsíci: D ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"My všichni, tedy já a vy dva kreténi, natočíme přistání člověka na Měsíci." Pokud přistání Apolla 11 na Měsíci skutečně točila tato banda zhulených hipíků, což se nedá zcela vyloučit, tak se tím vysvětluje amatérismus tohoto počinu. Nicméně, když na Měsíci přistával Johnny s Leonem, tak to byla neuvěřitelná sranda a z agenta Kidmana přitom stříkalo charisma na všechny strany. Tady končí klady, protože to ostatní na mě až tolik nezabíralo. Zejména krutý mafiánský boss mi nápadně připomínal pomočujícího se důchodce s alzheimerem. Ale vlastně bych zapomněl na umělce Renatuse, jehož dokonalý film Odraz musím někdy vidět, protože jeho umělecky zpomalené pohyby lidských špeků mě uváděly do extáze. ()

Reklama

kulyk 

všechny recenze uživatele

Osifluje... oscifuk...ocisku....oscilcirku... kmitá to mezi tři a čtyři! Kurva, to jsou slova na hovno, tohleto, když se vám v hlavě roztáčejí duhová kola a explodují ohňostrióje. Až přespříliš vyhulený rozjezd vede k bombastickému finále přes nakoukání do všedního bytí květinových dítek. A zdejší postavu Hellboye považuji již nyní za kultovní. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

“JEDEN MALÝ KROK PRO ČLOVĚKA, OBROVSKÝ KROK PRO...MALÉHO ČLOVĚKA. NEBO TAK NĚJAK“... /// Psychedelicky satirickej konspirační úlet a krvelačnej barbar Ron Perlman ve filmu pohrávajícím si s jednou z nejzajímavějších konspiračních teorií všech dob. Příběh je plnej bizarních postav a není v něm o náhody nouze. Navíc je plnej úryvků jako vod Coenů, Guy Ritchieho nebo Tarantina. Šedesátkový retro představujou hipísáci, soundtrack a parta zhulenejch magorů, který mají předvýst životní herecký (a režisérský) výkony. Nebere se to ani trochu vážně, je to plný násilí, vulgarit, nahoty, drog a Rona Perlmana, kterej vládne pěstma i suchým vtipem. Připravte se na absolutní výstřednost, která je i bez halucinogenů podivuhodně okouzlující a která by se mohla stát kultovní záležitostí. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hosty nevítám u dveří, ale u poševního vchodu (představuj si co chceš!). 2.) Jsem stoupencem teorie, že trávu řízlou opiem z těla vyžene jedině LSD. 3.) Thx za titule „blacklanner“ /// PŘÍBĚH **** HUMOR **** AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Do detailu vytuněná, vtipná a nesmírně příjemná pičovinka plná bizarních existencí, která je vhodná zejména pro ty, co se rádi občas vydají na uchechtaný chemický výlet a místo další projekce 2001: Vesmírné odysey si s potěšením radši nechají narvat do prdele kaktus. Rozhodně nic pro maďarské geje, katolické panny a jiné akurátní upjaté čuráky. Pokud se ovšem nebojíte pevně obejmout bobra ke všemu svolné a duchem nepřítomné flexibilní prsatice, pustit se dračího ocasu pět kilometrů nad zemí a volným pádem se smíchem žuchnout do obří hromady gumových medvídků přesně mezi Rona Vízlyho a otylého teplouše jménem Renátus, kteří vám v tu chvíli kupodivu vůbec, ale vůbec nevadí, rozhodně neváhejte a prudce potáhněte nosem nebo polkněte bez zapíjení. Ten zcela neznámý debutující žabožrout to hned napoprvé uvařil náramně. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (3)

  • Pristátie Apolla 11 bolo snímané čierno-bielou kamerou starou 10 rokov, pričom ich návrat snímali bežní ľudia farebnými. (Jadro)
  • Film se natáčel v Belgii. (rafix)
  • Ani jedna z misií nepriniesla fotku hviezdnej oblohy z mesiaca – pričom takéto fotografie by mali nesmierny význam pre astronómov. (Jadro)

Související novinky

Future Gate Sci-fi Film Festival 2017

Future Gate Sci-fi Film Festival 2017

16.02.2017

Časem prověřené legendy, pečlivě vybrané novinky žánru i na zahraničních festivalech oceněné filmy. Čtvrtý ročník festivalu science fiction filmů Future Gate přináší již tradičně na filmové plátno… (více)

Reklama

Reklama