Pět Youtuberů, dva hráči a překvapivý host v mixu bláznivé zábavy z jednoho pražského bytu hostitele Aliho. Hrajeme s Alim je zábavní show pro mladou generaci o tématech, která jsou jim vlastní – YouTube, hry, filmy, moderní technologie – v prvé řadě však humor a zábava. Pořad je sestaven z krátkých bloků a odehrává se v doupěti Aliho, kam si každý týden zve své přátele: talentované YouTubery a hráče, jimiž jsou Martin Rota, Vidrail, Expl0ited, Matůš, Stejk a Veronika. Pořadem bude provázet Tomáš Zvelebil alias Ali, který je rovněž jeho autorem.
Mezi stálé účinkující pořadu budou pravidelně přicházet hosté, kteří do světa internetu a YouTube zdánlivě nepatří – komici, sportovci a osobnosti technologické scény – z čehož při natáčení vyvěrají mnohé komické situace. Hosté přicházejí na návštěvu mezi stálé účinkující pořadu, baví se, komentují aktuální témata či hrají hry. Pořad je plný autentické zábavy, osciluje mezi dokumentárně zpracovanými pasážemi z dění na místě natáčení, komickými segmenty a originálními animacemi. (TV Prima)

Barthezz odpad!

ve zkratce : 40ti letej c*kan, kteryho vyhodili ze vsech hernich magazinu ze sebe dela teenagera a dela hovna s hovnama ()

Interhofer odpad!

Objevil jsem nové dno TV pořadů. Až dosud jsem si myslel, že nejhorší věci vyrábí TV Nova (Ulice, Ordinace v růžové zahradě), ale po zhlédnutí Hrajeme s Alim (Aliho parťáků) jsem zjistil, že to dokáže i Prima COOL. Něco tak de*ilního dokáže vymyslet jenom pár lidí. Těm musím pogratulovat k objevení nového dna. ()

Vlkodlak13

Tenhle paskvil ani radši nebudu hodnotit.. Teď večer jsem měl zaplou TV jako kulisu a zrovna tam dávali toto. Nedalo mi to a párkrát jsem to zesílil, abych zjistil čemu se můžou smát, když tam nic k smíchu nebylo (já si spíš říkal jestli to opravdu myslí vážně). Pak jsem měl tu smůlu zahlídnout toho "břicháče" jak dostal záchvat z nějakého videa, kde mluvili o tlustých lidech a přišel s pytlem, vytáhl bagetu a odporným způsobem ji začal žrát - prostě odporný pohled.. I po pár okamžicích mi prostě nedochází o čem tento "pořad" má být.. Za mě je toto prostě odpad. A pokaždé když to zahlédnu, byť jen jako upotávku, je mi líto Ondry Sokola, do čeho se dostal - z výborného Tele Tele a Partičky do tohoto hnoje.. ----- Toto nedoporučuju sledovat nikomu. ()

Milabusek

Takže vidím to takhle první díl mi přišel strašně chaotický a nepřehledný. Rozhodně Martin Rota to kompletně zvedl o vyšší levl ostatní byli taky super,ale jelikož Martina Rotu aka Naprostýho retarda preferuji víc. Koncept jako takový mi přišel jako suproví, ale zkrátka něco mi tomu chybí zatím dávám 3 * protože věřím, že se to v příštích dílech změní. ()

el.jamico

Na co jsem se to právě koukal? Absolutně jsem nepochopil smysl tohoto pořadu. Zbytečný pořad, zajímající se o spousty dalších aspektů než klasické hraní her. Minecrafák, který si chce nejspíš zase získat svoji slávu o kterou přišel jeho laxností. Grafika jak vystřižená z klasického staženého PSD a bez vkusu (mluvím o ní hlavně proto, že na začátku prvního dílu Aliho reprezentují jako super grafika). 5/100 ()

karelchromy odpad!

To je jako myšleno vážně? To jako fakt tato slátanina bez hlavy a paty přesunula Replay do ranních hodin? Vždyť je to o ničem. Parta kamarádů hraje nějaké hry, křičí jeden přes druhého, že jim není ani rozumět a snaží se být co nejtrapnější? Jako domácí zábava proč ne, ale do TV by to vysílat nemuseli. A Ali? Vždyť ten tam byl jen jako bezvýznamná osoba v pozadí, proč se to jmenuje po něm? A fascinuje mě, že tomu někteří dají 5 hvězd. Za co? Leda by to byly profily těch expertů, co se v tom vyskytovali. Některé profily byly nejspíš účelově založeny jen pro zvednutí hodnocení tohoto odpadu. Minimálně profily "Ondrejekj" a "Kristyna15", které byly založeny nedávno (jeden dokonce včera), rychle naplácali 200 hodnocení a tento skvost je jejich 201. hodnocení a "Ondrejekj-ův" první a jediný komentář... Opravdu nechutné. ()

mikehoblog

Zatím jediný člověk, který tam působil dostatečně na úrovni, je Vidrail. Potenciál by to celkově asi mělo, ale chce to jiný přístup. Takhle to akorát poštve další lidi proti YouTuberům...škoda! ()

barneybishop

Přátelé mi taky říkají Ali vzhledem k mému jménu (Aleš) a vsadím se, že kdybych udělal doma gamerský doupě, aby to nějak vypadalo...pozval bych dobrý 2-3 kámoše, kteří se umí vyjadřovat a o hrách něco ví, tak za jedno ušetřím Primě COOL honoráře pro tu tlupu lidí, který jsou tam podle mě všichni absolutně zbytečně a za druhý bude daleko větší zábava, než v tomhle... Nemyslel jsem si to o tomhle pořadu, ale po prvním díle to mojim gamerským srdcem ani nehnulo. Kdyby si jen Martin Rota udělal svůj vlastní pořad přesně o tomhle (Hrajeme s Marťou), tak to bude bomba. Takhle to není nic. ()

Drinovak odpad!

Nejdříve uvedu plus,který se mi na pořadu líbil-- Je to člověk jménem Martin Rota ( Jeho charisma,humor a jeho myšlenky,).Na pořad jsme se těšil,ale nečekal jsem,že uvidím jenom Martina Rotu.Možná by se měl pořad spíše jmenovat--Hrajeme s Martinem Rotou. Celkem se mi dále i líbí takzvaný zmatený hráč :),který má ke hrám poměrně zajímavý přístup. Mínusy jsou-- Zbytečný chaos.Pořad je prý velká zábava a je tam spousty humoru---Umím si představit,že kdybych tam byl s váma,tak bych vyprávěl o tom,jak jsem se pobavil,ale asi máte málo zkušeností s pohledem diváku,protože zábava u obrazovek vysílala uplně jinou atmosféru. Moje rada zní,než vydáte nějaký díl,tak ho nechte nejdříve otestovat před neutrálními diváky kteří mají zkušenosti s herním a filmovým světem.Další mínus --- Přiliš moc trapného dětského humoru.Další mínus k mladým youtuberum--- Jsou talentovaní,co se týče jejich kanálu,kde je sledují jejich fanoušci,ale uplně jiný odraz to má u tohoto pořadu,kde se mísí hromada diváckých pohledu.Další problém,za který sice nemužou,je že ještě nevyrostli z dětských mýšlenek a názoru,takže schytají asi dosti kritiky. Další mínus---Tenhle pořad bohužel nevyzařuje snad žádný cíl.Viděl jsem před rokem jejich první dva díly a na nich se mi velmi líbilo to,že se nebáli kritizovat a dát najevo svuj názor na herní vývoj ( i humor byl lepší ).Ten pořad měl chyby,ale zatím značně vede proti tomuto dílu,který se doufám poučí z chyb,jelikož rád sleduji herní a filmový vývoj.:) ()

GlaDOS odpad!

Aliho a Tukana si moc dobře pamatuji z GP. Tuček se zabydlel v Re-Play a doufal jsem, že Tomáš se také někde objeví, protože jsem ho měl z té dvojice o něco raději. YouTube verze Hrajeme s Alim byla docela slabá. Povídání herních novinářů o hrách v hospodě. Kdyby se vystříhaly některé části a vylepšila se technická část pořadu, mohlo to obstojně fungovat. Nová verze na Coolu je ale ještě mnohem horší. Tomáš ustoupil do pozadí a pořadu vévodí partička Youtuberů s primitivním humorem, který teď jakože u mladých frčí. Jak jsem už napsal, u některých scének z GP jsem se styděl. Prvních deset minut Hrajeme s Alim překonalo všechny scénky ze všech dílů GP. Trapné, křečovité, ale jsem si docela jistý, že sledovanost to bude mít. Tomáš napsal v obhajobě toto: "Já bych v tomhle, možná naivně, čekal spíš podporu, protože se youtube komunitu a tvůrce snažíme představit i lidem, kteří o tom nic nevědí, nebo k tomu nemají apriori důvěru." Já bych jen odpověděl, že je to tak dobře. Pokud někdo nemá v českou youtube komunitu důvěru, tohle mu to ještě víc potvrdí. Což je škoda, protože na YouTube jsou samozřejmě i kvalitní "baviči". PS: Porovnávám to s GP, i když tohle má být zábavná show a ne herní magazín. Jenže mi to zábavné vůbec nepřišlo. Čekal jsem, jak dlouho to bude trvat a ve čtvrtém dílu přišel i fekální humor. Škoda, že neexistuje nižší hodnocení než odpad. ()

GRl3V odpad!

Všechno špatně. Vtipy nejsou vtipný, nic se tam pořádně neděje, všichni působí nervózně a křečovitě a co je nejhorší já jakožto možný divák nemám sebemenší důvod na to koukat. Jediný co tenhle koncept může nabídnout je zábava a ta bohužel chybí. Vlastně jsem se na to podíval jen kvůli Martinu Rotovi a i když tam byl jedinej použitelnej tak to bohužel nezachránil. Edit: Třetí díl a konečně jsem to vydržel do konce, pokud se teda dá nazvat znuděnej odchod k počítači a puštěná televize v pozadí jako úspěch. Třetí díl mně nasral víc než předchozí díly, protože potenciál FattyPillowa byl kompletně zadupán a celou dobu tam jen pouštěli jeho nejtrapnější momenty ze streamů a dělali si prdel z jeho váhy. Och, jak originální! ()

RyuzakiSE

Proč YTbery cpou i do televize? Stejka a Valdu už nacpali do Óčka... mám takovej pocit, že YTbeři spíše zachraňují sledovanost. | Celkově... Dávám dvě hvědičky za Rotu, Vidraila a Stejka, protože jsou to mé srdcovky, které mám ráda. Jinak mi to přijde celkem k ničemu, můžeme akorát poslouchat ten jejich "zhulený" smích. ()