poster

Zajatci vesmíru

 • Kanada

  Space Fury

 • Kanada

  In the Dead of Space

  (Kanada)
 • slovenský

  Zajatci vesmíru

Sci-Fi

Kanada, 1999, 80 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Dan9K
  *

  Nejvtipnější na filmu je, jak si autoři představují cestování a pobyt ve vesmíru a následně samozřejmě i návrat zpátky, to nemělo s realitou absolutně nic společného. Tak třeba průlet atmosférou, kdy se celý stroj otřásá v základech a vypadá to, že každou chvilku vybuchne. Tedy tak to vypadá z pohledu z venku. Ve chvíli, kdy je střih na vnitřek, tak člověk skoro nabyde pocit, že se děj přesunul do nějakého obývacího pokoje, prostě klídek. Ale to není všechno, ono je to logicky děravé. Tak například z orbitální stanice spadne kus kovu o délce metr na metr. Padá na Zem, dostane se do atmosféry, kde samozřejmě vesele hoří, ale cestu vydrží a rozfláká se na Zemi o skály, kde udělá pěkný rambajz. A co myslíte, vydrží průlet atmosférou celá orbitální stanice, která je velká jak kráva? Respektive hodně velké množství svázaných krav na sebe? Ale přece vám nebudu prozrazovat konec. Celkově je film poměrně hodně velká nuda, pseudo sci-fi s hororovými schématy, i když o horor se nejedná. Filmaři to ale mysleli upřímně. Záporňákův neustálý smích byl nádherný, marnost chování některých postav úsměvná, podobně jako marnost hereckých výkonů. Úplně vidím, jak té jedné fousaté postavě řekl režisér: "Ty máš vypadat jako tvrďák, tak to zahraj", celková myšlenka filmu žádná, jednání vysokých politických představitelů vzhledem k velmi béčkovému televiznímu vyznění opravdu nevěrohodná. Ale proč se tu vlastně rozepisuju o filmu, s kterým snad už nikdo nebude ztrácet čas, snad stačí, abych řekl, že černoch v posádce samozřejmě nechybí...(2.7.2008)

 • Wacoslav1
  *

  Pareho Mam celkem rad ale tohle mi prislo nudny zmateny a dejove uplne o nicem kdo z vas to pochopil? Nehlaste se vsichni...(31.10.2011)

 • Ertai
  **

  Strašné logické nesmysly (viz Dan9K), legrační CGI, nulové herectví, k tomu všemu debilní scénář s tradičními klišé o rusácích. Ve výsldeku celkem zábavná sračka.(13.6.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace