DobroDRUH

(pořad)

Setkání s lidojedy, chytání krokodýlů holýma rukama, ochutnávka škorpionů i situace hraničící se smrtí. Nejen na to se mohou diváci těšit v nové dvanáctidílné docureality České televize Dobrodruh. Fotograf a cestovatel Adam Lelek v ní na vlastní kůži prožívá vzrušující, nepředstíraně silné příběhy, které mají jedno společné – velké dobrodružství.
Pořad je natáčen jako reality show, kdy Dobrodruh při cestách po exotických zemích řeší každodenní problémy spojené s cestováním, jako např. místní dopravu, jídlo, ubytování, setkání s domorodci a jejich kulturou, setkání s často nebezpečnými zvířaty a návštěvou exotických míst, kde Dobrodruh zažívá nepředstíraně silná dobrodružství. (Česká televize)

Bertramm odpad!

Důvod proč vidět minimálně jeden díl tohoto pořadu je ten, že Adam Lelek je vévoda mezi čuráky tzv. arcičurák jakého svět neviděl, ale on se rozhodl vytáhnout svou hlavičku ozdobenou šedivím ochlupením připomínající bradku z poklopce a vidět svět. ()

jiradvo odpad!

Bolek a Lolek ze známého kresleného seriálu z dob komunismu byli mnohem větší dobrodruzi než tenhle pan Lilek :-))) ()

rmar odpad!

Když už jsem si myslel, jak ČT dělá kvalitní cestopisy (Cestománie, Na cestě, Trabanti), tak přijde tohle. Fascinuje mě, jak dokáže hlavní protagonista udělat dráma z každé maličkosti, jen aby měl díl zápletku. Nejhorší na tom je, že on s něčím podobným objíždí i školy. Tedy ne přímo on, mluví tam za něj tým lidí, co ae našprtal text, a tak jejich projev vypadá skutečně přirozeně. ČT přispívá na skutečně jedinečné projekty – tolik ufňukanosti a úpadku české dokumentaristiky jen tak někde nenajdete. ()