Reklama

Reklama

Pan opice

(amatérský film)
  • angličtina Caballero Ape
Krátkometrážní / Akční / Thriller
Česko, 2014, 3 min

Toto je příběh o mladém Američanovi, který se svým smrtícím autem rozpoutává nepředvídatelný teror. Je to maskovaný vyvrhel, který stojí mimo zákon. Říkají mu "Pan opice". Jen jeden člověk ho může zastavit.........
Falešný trailer na neexitující snímek, natočený v angličtině na super 8mm film. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Celý film

Recenze (14)

Segrestor 

všechny recenze uživatele

Absolutní nářez! Na první pohled trailer, ale kdo má oči nejen k tomu, aby nevypadal blbě, pozná, že je to samostatné dílo. A skutečně velmi zdařilé. Tvůrci skládají poctu klasickým US trailerům z doby starší, než jsou sami, tím spíš smekám klobouk. Vystihli to fantasticky. Snad bych ani nevěřil, že se jedná o české tvůrce. ()

Radko 

všechny recenze uživatele

S prehľadom nakrútená filmová upútavka v štýle retra na nejaký vyvražďovací akčniak o chlapíkovi, ktorý pod maskou gorily cíti, že môže ozaj všetko. Nechýbajú zábery strelieb ani automobilová naháňačka. Dá sa stihnúť za tri minúty vôbec viacej? V samostatnej kategórii upútavky za 5. Takto je to vzhľadom na jednoduchý tisíckrát obohraný akčný námet a obtiahnutie častí už nakrútených trailerov maximálne lepší priemer. ()

Reklama

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Velmi stylové. Zařaďte tenhle trailer mezi falešné upoutávky Roberta Rodrigueze a spol. a nepoznáte rozdíl. Nejvíc se mi líbí, že tvůrci měli soudnost, nenechali se strhnout a natočili opravdu "jen" vtipnou upoutávku, o nic víc se nepokoušeli. ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Za málo peněz hodně muziky. Velmi dobrý střih, akce a vlastně i naznačený příběh, který by ve filmu působil jako šílenost (že by inspirace Penny z Big Bang Theory a její jedinou rolí „vraždící lidožravé gorily“?), ale v traileru je to půvabné. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (6)

  • Natočeno na již nevyráběnou filmovou surovinu Kodak Ektachrome 100 D. (dezert)
  • Zvuk filmu byl kompletně vytvořený v postprodukci. (dezert)
  • Štáb tvořili tři lidé. (dezert)

Reklama

Reklama