Mr. Robot - Série 4 (2019) (série)

407 Vyžaduje se ověřování proxy (S04E07)

(epizoda)
  • USA 407 Proxy Authentication Required

Během pěti dějství předloží Vera svoji nabídku, pan Robot se připojí k ostatním a při terapii vypluje na povrch Elliotovo potlačované trauma. (Netflix)

jackalsc

Toto byla naprosto geniální epizoda, kterou se vůbec nebojím srovnat s hřebem nejlepších epizod seriálu všech dob jako je třeba Ozymandias z Breaking Bad. Děj se naprosto zastavil, vadí to někomu? NE! Protože zde máme tak vynikající herecké výkony, kameru, hudbu, atmosféru a i tvůrce kteří si počkali na to správné počasí, pokud to tedy nebylo upraveno v postprodukci. Všechno zde tak geniálně zcvakává do sebe, že je na to radost pohledět. A to ani ne tak příběhově kde se příběh něčemu blíží a pak to nějaká závěrečná epizoda zcvakne do sebe, zde zcvakává experimentální cesta/zkouška kterou tvůrci zkusili, bylo to absolutně nepotřebné (alespoň do této doby, nevím co příjde potom) ale úplně skvěle udělané a vychutnal jsem si každou sekundu. Hřeb divácké zábavy a smekám všem zúčastněným za tu snahu. Emoce a herecké výkony úžasné. ()

EricNor

Muze obsahovat SPOILERY. Provedeni je naprostá spicka. Dokonala osudova hudba, ktera sama naznacuje, ze se dockame neceho velkeho a pomalu k tomu v teto dlouhe epizode smerujeme. Dlouhe zabery, dialogy jak od Tarantina. Jen mi od pulky bylo jasne, co se dozvime a jak to skonci. Doufal jsem, ze me Esmail prekvapi, protoze tohle bylo prvni, co mi proletlo hlavou, kdyz Eliotta Mr. Robot nemohl dal chranit. Bohuzel neprekvapil. A konec jsem cekal, jen jsem si puvodne myslel, ze prijde od nekoho jineho. Presto jsem byl celou dobu napjaty. A Rami je fakt skvely herec a Dominikanec za nim nijak nezaostava. Spolu s reziji a celkovemu pojeti epizody z toho dela vybornou zalezitost. ()

Honza2211

Nevím co bych k tomu napsal. Naprosto geniální, strhující a dramatická epizoda, prostředím místy připomínající The Matrix. Neuvěřitelně silný psychologicko-emocionální závěr, který mimo jiné také odhaluje podstatu Eliotova traumatu. Prostě masakr, který stojí za to vidět. ()

vorvexCZ

Nikdy, opravdu nikdy jsem neviděl lepší díl seriálu, bude to znít možná trochu divně, ale doteď si pamatuju že bylo cca 0:30, venku byla bouřka, a to silně přidávalo na atmosfeře. Po tomhle díle jsem nezvládnul další, tak jsem o tom dalších 30 minut přemýšlel v posteli :D. ()