poster

Caprice

Komedie / Romantický

Francie, 2015, 100 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Thomick
  **

  Emmanuel Mouret nemá soudnost. Těžko říct, možná by v jeho pozici nějakej pořádnej herec i s tim chabym materiálem, co on sám napsal, něco zázračnýho udělal, ovšem takhle se jen zabily dvě mouchy (resp. talentovaný představitelky ženských rolí) jednou ranou.(10.1.2017)

 • kaylin
  ***

  Když vám nedají roli, tak si ji napište. Emmanuel Mouret tohle udělal a vzešla z toho romantická komedie, nebo alespoň něco, co se tak trochu tváří. Nebýt dvou hlavních představitelek, tak tenhle film nemá ani moc smysl sledovat. Ony dvě film táhnou a díky nim je alespoň průměrný, a to s přimhouřenýma očima.(9.3.2017)

 • Aljak
  ***

  Taká priemerná romantická komédia, ktorá teší najmä svojim prirodzeným humorom a rôznymi situáciami, v ktorých sa hlavní predstavitelia ocitajú. Najlepšia z celého príbehu je však samotná Caprice, ktorá v podstate sama o sebe tvorí celú zápletku tohto filmu. Aj keď jej správanie bolo občas trochu vyšinuté a svojim spôsobom egoistické, aj tak ma bavila oveľa viac ako jej sokyňa Alicia. Najväčšou slabinou boli žiaľ podivné zlomy v deji, ktoré doslova lámali celkovú prirodzenosť celého príbehu. Škoda, ale aj tak minimálne 3* si to zaslúži.(19.12.2015)

 • julie_mie
  **

  Taková hloupůstka, která nenadchne a určitě ji člověk okamžitě zapomene. Škoda, doufala jsem, že se V. Efira přehraje do trochu serioznějších rolí..(22.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace