Jak si vybrat správné šaty (TV pořad)

Say Yes to the Dress

Vyber si tie správne šaty

Reality-TV / Dokumentární

USA, 2007, 25 min

Noriko Sakamoto

Kostýmy:

Mark Zunino

Ja milujem svadobne saty. Toto je show pre mna ako robena. A paci sa mi, ze sa staraju o to, aby sa nevesta citila dobre a nenechala sa zdeptat mamou, otcom, babkou a kamaratkami ci kamaratmi.(11.4.2016)

Ten pohled se nikdy neomrzí: do salonu nakráčí zpovykaná zmalovaná pizda s kabelčičkou , spolu s ní její stejně zmalované zpovykané kamarádky či rodinné příslušnice, to vše s cílem najít ty nej šaty. Slečna je vybíravá a ofrňuje se i nad honosnými róbami, nad kterými by Mařka z Horní Dolní zaplakala štěstím (kdyby za ně byla ochotna dát svůj půlroční plat). Když si nakonec slečna přece jen vybere ty pravé šaty, pozná to obvykle podle toho, že se rozbulí (a sní pokud možno i její doprovod), načež se všichni začnou dojatě objímat a všechno je prostě sluníčkové. A pořádná hogofogo svatba může začít....Jen by mě zajímalo, jak dlouho jim to manželské štěstí vydrží.(25.3.2020)

• Marcus_s

Vsadím levé varle a svoje mastné vlasýky, že ten muž je Gejoušek právem Teploušek.(13.5.2020)

Honosné svatby a vše, co k nim patří, mi vždycky připadaly jako naprostá zbytečnost, vysávání peněz atd. To ovšem nic nemění na tom, že se mi moooc líbí svatební šaty! A na to, jak různé chutě nevěsty mají (jedné připadají šaty jako hnus největší, jiná se při pohledu na ně rozpláče štěstím), mě nikdy nepřestane bavit koukat. Jediné, co je škoda, je odchod Randyho a ty otravné reklamy (já vím, za ty nemůže pořad, ale stejně...).(11.9.2017)