Teď ne, Broskvičko

(amatérský film)

Bývalí kriminalisté Waloszek a Szarovski se po třech letech potkávají na pohřbu velice blízké osoby jednoho z nich, která byla zavražděna. Díky této smutné události začnou znovu pátrat po zákeřném vrahovi. Udělali ale osudnou chybu, šlápli do vosího hnízda. Pokračování úspěšného amatérského filmu Šest prstů v Zeleném, plného nových kuriózních charakterů, nečekaných zvratů, místního nářečí a meziměstské rivality. (Horrorwatch)

mira007

To bylo jako co? Amatérský nářez se všim všudy, ale člověk na takové filmy musí být hodně naladěn. Kdyby to pustili v prime time na Nově tak asi lidí vystříknou šokem kyselinu. Pravda je že mezi amatérskými filmy je tohle dílko ještě pecka. ()

MiaMahoney

Notypyčo, tak z tohoto fylma mě malem braly mory! Taka sonda mezi ynteleguany, to je maras jak cyp! Je až strašidelny kukat, co za gizdy se tu pohybuje volně bez nahubka; hotova elyta, chlopi najebani, baby tež maju plne ryny a na hajzlech pak společně robi kupu novych ynteleguanu, bo olačku neviděli ani z rychlyka. No tim lip pro společnosť!... Na začatku v kraji razovitem, kaj se s ničim neseru, zamorduju taku robku, pak se ňaku dobu kvuli robky klopi, až to dva take fajne chlopky bantuje k vendettě po seversku a je jasne, že někdo brzo nafasuje na pysk. Občas je to i silne kafe, gdyž na vas z monitora vyskoči taka morgoška bulata a vyvali cycky, no vygrcate se a je to zase cajk. Ale chuj s tym, to su enem take duperle, fylmik je to fajny, su tam dobre dřysty, dluhe je to tak akurat a doporučim ho fšem gizdum s permanentně krabatym pyskem, ať se aspoň chvilu zahihňaju... ()

Sunny.69 odpad!

Hahaha. Díky ti O2 za skvělý Horor kanál (nebo co to bylo za shitku), který vysílal mimo jiné i tento skvost. Užívat více drog u sledování, pobavím se jistě mnohem lépe. ()

markotter

Nejsem Ostravak ani příbuzný, či známý autorů, ale i jako Pražák jsem ocenil spoustu výborných fórků a situací. Takže, i když to bylo skoro o ničem a většina herců hrála příšerně, těch 75 minut mi za neustálého uchechtávání docela rychle uteklo. ()

markyzgero

to, co se dlouhodobě nedaří klasickýmu českýmu filmu, to musí obskočit waloszek a szarovski v indie filmu. broskvička neni amatérská, broskvička je jiná a je to dobře. ()

Pitryx

Těžké dialogy :-), páni jak jsem se nasmál. Co věta to perla. Bezva nářečí. Nemluvě o vyšetřovacích metodách. Velmi slušný amatérský počin, který neskutečně pobavil. A proto lze jen velice litovat, že se v tomto duchu nenesl i první díl. Škoda. ()

hony23

Jedna hvězdička za sympatickou snahu amatérů natočit celovečerní film a za to, že jejich výsledné dílo strčí do kapsy i některé filmy našich renomovaných filmařů s několikanásobným rozpočtem. Druhá hvězdička za ty dva ostravské chachary, jejichž dialogy byly fakt docela vtipné. Třetí hvězdičku dávám jen tak z dobré nálady, že se mi podařilo tento týden koupit lístky na ajsí/dajsí, jak se v tomto "razovitém kraju" říká. ()

Rob318

Dobré to bylo, jen mám pocit že, pokud někdo neprošel dolem těžko mluvu pochopí. Jinak sponzoři dejte jim peníze, protože by se mohlo stát že, Český film bude po dlouhé době koukatelný. ()