Reklama

Reklama

Rychlá hra

(pořad)
  • Česko Live Teleshopping
všechny plakáty
Soutěžní
Česko, 2015, 90 min

Účinkují:

Martina Holá

Obsahy(1)

Jednoduché otázky, atraktivní ceny. Hra, ve které můžete rychle vyhrát. (TV Barrandov)

Recenze (26)

Ded@M@tes odpad!

všechny recenze uživatele

Jeden z největších podvodů na lidi v TV a Barrandov jim ještě k tomu pomáhá. Největší omyl je v tom, že by jste se vůbec dovolali do studia. Pozor z 90% se dovoláte pouze na erotické linky, v dalších případech budete odpovídat na nekonečné otázky a když už se dovoláte tak Vás budou držet na lince klidně 15 minut, aby z Vás nějakou tisícovku vylákali. Nechápu proč stím nikdo nic nedělá, velká lež a inspekce by měla dělat užitečné věci. ( Hodnocení: 0/10 ) ()

selfesteem odpad!

všechny recenze uživatele

Na tohle jsou paragrafy ne? Na začátku jednoduché otázky, které navnadí, a ani to čekání na telefonu tolik nestojí. Ten litr co vyhrajete, pak dáte za telefon. Pak jsou tam otázky, co jsou složité (zkrátka nemáte nejmenší šanci to uhodnout! Př. Kolik korun je na obrázku? A jsou tam papírové peníze, mince, rubem i lícem, kde jsou koruny jak číselné, tak ty, co se nosí na hlavě, plus někde na té papírové se taky najde nějaký ten král, co má korunu na hlavě, ale vy to prostě nevidíte...), ale tváří se jednoduše a to se to pak visí na lince, peníze za telefon tečou do kanálu a pak se po 100 odpovědích nešťastníků před vámi dozvíte, že i vy jste to projeli na celé čáře a možná jste dokonce před bankrotem. Vydržela jsem se dívat na jeden tento pořad někdy v 5 ráno na Nový rok (a rozhodně to pak nebylo jak na Nový rok, tak po celý rok), moderovala to taková sprostá, vyžilá, odbarvená blondýna, snad bývalá profesionálka v poskytování erotických služeb, zřejmě v oblasti sado-maso. Málem se tam udusila šampaňským, které u toho popíjela, snad zapomněla, že už nekouří cigáro (nebo něco jiného). Motala se tam po studiu, a na diváky vykřikovala "Já to CHCI vědět!" "Řekněte mi TO." "OKAMŽITĚ TEĎ HNED!!!". Strašný, strašný, strašný ... Jak tam vůbec může někdo volat? ()

Reklama

SOLOM. odpad!

všechny recenze uživatele

Tyhle podvodné soutěže by měli zakázat (což se u některých skutečně stalo), ale místo nich se objevila zase řada jiných. Bohužel se vždy najde spousta hlupáků, kteří jim skočí na lep a ti zavolají a čekají, čekají, čekají a pak se diví, když musí zaplatit majlant a ani si s moderátorkou nepokecají „live“. ()

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

Rychle vyhrát za pár minut balík peněz. S touhle lákavou šancí přichází v denních hodinách nová telefonická hra, kdy se zodpoví triviální otázka a máte to v kapse. Není to tak docela pravda, protože dovolat se do studia je umění, většinou se dovoláte na automat, který vás do studia hned tak nepřepojí, přičemž počítejte s extra tarifem, který vám značně nabourá telefonní účet řádově v tisících korun. Nejedná se samozřejmě o žádný nový koncept v dějinách těchto her. Moderátorka zpravidla dlouhé minuty láká na atraktivní výhru, kdy třeba stačí doplnit chybějící slovo do tajenky a máte třeba výhru dvacet litrů. Samozřejmě se stává, že třeba dlouhé minuty nikdo nevolá. Jak jsem tak koukal, uvádí to docela atraktivní čubka. A ta vytrvale za pomocí okázalých gest mele pantem, až se skutečně nějaká ta rybička chytí do telefonní sítě. V tu chvíli mluvou do prázdna uondaná moderátorka zřetelně ožije. Divák XY je po úspěšně zvládnutém kvízu bohatší o několik tisícovek. Studio je poměrně jednoduše řešeno. Nepůsobí prostorově, což může na diváka působit stresovým dojmem. Do toho zní nadmíru dramatická hudba, která má za úkol permanentně zvyšovat napětí a adrenalin, ale je to určitě to poslední, co volající vnímá. Kdo má rád takovou formu hazardu, přijde si na své. Ten, kdo to odsuzuje, samozřejmě dobu, kdy je to na programu dne, striktně obejde. Mně je existence těchto telefonních her volná. Je dost obtížné hodnotit něco, co primárně slouží k doplňkové potravě televizní stanice, v tomto případě Barrandov, která to vysílá. Pro diváka, který se na to jen kouká, aniž by zkusil štěstí i hazard v jednom, je to jednotvárná záležitost, kdy mu po nějaké chvilce půjde hlava kolem z jednotvárně upovídané moderátorky. Je to tady samý odpad. Nač trhat partu. 0% ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Česká súkromná komerčná televízia Barrandov nie len že púšťa svojim divákom ukrutné odpady najväčšieho kalibru, ona ich ešte aj okráda o peniaze prostredníctvom podvodnej telefonickej súťaže "Rychlá hra". Vraj je to hra, v ktorej môžete rýchlo vyhrať. Otázky sú jednoduché a ceny atraktívne. Klamstvo. Nenechajte sa nachytať. Neverte im ani slovo. Rýchlo prepnite na iný kanál. Toto je ďalšia z radu šmejďáckych televíznych relácií, ktorá sa sústreďuje na to, aby z dôverčivých a naivných ľudí vytiahla prachy. Svinstvo. Hanba. Odpad! ()

Zajímavosti (1)

  • Krátce po reportáži na YouTube kanále Kluci z Prahy o podvodech spojených s vysíláním byl pořad zrušen. (Vitox)

Reklama

Reklama