Rychlá hra

Soutěžní
Česko, 2015, 90 min

Účinkují:

Martina Holá

Jednoduché otázky, atraktivní ceny. Hra, ve které můžete rychle vyhrát. (TV Barrandov)

nattyxh odpad!

Jakej je recept na tenhle pořad? Najdete úplně pitomou ženskou, hádanku pro děti z první třídy, nějaký peníze a tramtadá máte rychlou hru. Nechápu lidi, kteří se na to můžou koukat.. Koukala jsem se na tu ženskou, co tam řve ,,tak komu mám zaplatit když nikdo nevoláááá!!,, asi 3 minuty, a cejtila jsem jak se mi snižuje IQ... Už nikdy víc.. ()

ModryPlamen odpad!

Táto vedomostná súťaž vysielaná na Barrandove je presným opakom toho, čo očakávate. Obsahom tejto relácie, konkrétne jej prvej časti, sú na prvý pohľad jednoduché otázky, napríklad uhádnuť názvy miest v krížovke alebo spočítať, koľko korún sa nachádza na obrazovke. Keď tam zavoláte a poviete správnu odpoveď, ste o pár tisíc korún bohatší. Vtip je v tom, že sa tam buď nedovoláte vôbec, alebo sa dovoláte na neslušnú linku, alebo ak sa tam už náhodou dovoláte, vaša odpoveď bude na 100% nesprávna, pretože podľa pani moderátorky 4+2=9,13. Druhá časť programu už s vedomosťami nemá nič spoločné. Vlastne je to taká súťaž typu: Kto zavolá prvý? Dočkáme sa obrázkov, zvyčajne 100 políčok morských koníkov, a vy musíte povedať, ktorý ten morský koník je iný oproti zvyšným 100. Nejakú chvíľu pred koncom relácie budú zvyšovať výhru na veľmi vysoké čiastky, asi 10 minút vám budú trepať o posledných piatich sekundách, a v poslednú stotinu sa do štúdia konečne niekto dovolá, povie správnu odpoveď a odchádza s 1000 korunami, ktoré následne utratí za účet na telefón. Čo je neuveriteľné, raz som dokázal zhliadnuť celú reláciu na už neexistujúcej tv stanici Active TV. A aj napriek tomu, že sa moderátorka snažila svojím úbohým komentovaním ma rozosmiať, celé dve hodiny som sa nudil. Takže žiadny vedomostný kvíz a už vôbec nie peniaze na vás nečakajú. Toto je naopak urážka všetkých vedomostných súťaží a diváckej inteligencie. Vďaka bohu, že sa telefónni operátori vzopreli a vyzvali Barrandov, aby ukončila vysielanie Rychlej hry. No neočakávam, že po tomto príde niečo, čo by som ohodnotil inak ako odpadom. ()

nudlis odpad!

Podvod v přímém přenosu. A lidi volaj a volaj a rvou jim prachy plnejma hrstma. A pak nemaj na účet za telefon a zbytečně se dostávaj do průšvihu. Kdepak, tihle hajzlíci to maj dobře spočítaný, ti vás "vyhrát" nenechaj. ()