Reklama

Reklama

Bláznivá noc

(koncert)
Hudební / Dokumentární
Česko, 2015, 100 min

Režie:

Michal Huvar

Hrají:

Michal David

Obsahy(1)

Prožijte jedinečnou a bláznivou poslední noc v roce 2015 s legendou populární scény Michalem Davidem. Čekají na vás legendární hity v neopakovatelné show roku! (TV Nova)

Videa (1)

Recenze (10)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Co by nám tak mohla NOVA asi nabídnout hned poté, co odbije půlnoc, venku ohňostroj a většina lidí už je pěkně na sračky? No přece Míšu Davida, stejně jako loni a…Bohužel tento koncert „Bláznivá noc“ moc kvality nepobral a to nejen díky samotnému zpěvákovi, který místy viditelně nemohl a jen těžko mu šly rozumět slova jeho největších hitů a hlavně ten debílek, který téměř celou dobu okolo někoho skákal a snažil se „zpívat“ společně s ním. Raději ani nechci vědět, kolik stálo vstupné…Nicméně Davida a jeho tvorbu jsem měl kdysi hodně rád – ale tohle je (ne)zdárný příklad toho, jak někdo žije pořád jen z toho, co nazpíval kdysi a ještě dnes za to bere Slavíka. Výsměch stejně jako božský Kája… ()

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Nevím, ale já si vystoupení, cvoka Michala Davida užil, i když jen přes obrazovku! Jel nonstop jako šílený, jednu pecku za druhou, a v pozadí nechyběly opravdu nádherné, pokrucující se slečny, na nichž jsem mohl jakožto zdravý, heterosexuální jedinec, oči nechat. Co víc si přát? I jsem si jen tak sólo a ve vší kombinaci únavy a jisté blaženosti z nově započatého roku zaházel do rytmu rukama a nohama. Jinak by mě skutečně zajímalo, vy někteří chytráci, jestli byste po celovečerním pobíhání na pódiu (byť na playback?) nebyli stejně, ne-li více upocení, než to vaše takzvané „tlusté prase“. ()

Reklama

DavidAAAA 

všechny recenze uživatele

Hodnotit by se mělo podle skutečnosti a ne podle osobní zášti. Conane, když nejsi schopen rozeznat playback od živého zpěvu, tak tady nevylejvej ty svý hovna. Koncert byl úžasný, každopádně moc mu ublížil záznam jako takový, ale to platí asi u všech záznamů.. Škoda jen, že bylo vystřiženo celé vystoupení DJ Boba, který na tom koncertu byl rovněž fantastický.. ()

PlayEasy 

všechny recenze uživatele

Tak abychom odůvodnili ten původní odpad!: Na tomto koncertě jsme byli v červnu 2015 živě a tahdy jsme "Majkla Dejvida" opravdu naplno žrali. V době registrace zde jsme měli naopak období, kdy jsme ho celým srdcem nenáviděli, takže to více méně odpovídalo našemu předchozímu hodnocení. Na Silvester přesně o půlnoci to dávali na Nově a my jsme si opět pod lehkým vlivem nápojů zopakovali jeho nějaké hity a pořádně si zazpívali. A ačkoliv předskokana DJ Boba v TV bohužel vystřihli, my si pamatujeme, že jsme byli na koncertě dvou hitmakerů a už se pomalu chystáme i na MD 60 :-)) ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Plešatý, krpatý, pupkatý, slizký, umrnčaný Michal David sa zasekol v osemdesiatych rokoch minulého storočia. Stále však z toho ždíma prachy, pretože sa ešte stále nájde banda českých křupanov, ktorí sú ochotní mu platiť za tie jeho primitívne disco sračky. To čo predviedlo toto nechutné upotené prasa na koncerte v pražskej O2 Aréne v roku 2015 bolo vrcholom nevkusu. Groteskný návrat späť do socialistického Československa. Jeden trapný shit hit za druhým. Vlado Štancl s nadšením odspieval všetky svoje vtieravé odrhovačky, ktoré sú vhodné tak akurát na buranskú dedinskú zábavu. Totálny odpad! ()

Reklama

Reklama