poster

Victoria's Secret Fashion Show (TV film)

Dokumentární

USA, 2015, 45 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • ARI50
  *****

  Pastva pro oči doprovázena výbornou hudbou a ty ženy bohyně.(11.12.2016)

 • FFilipCZ
  *****

  Maroon 5 a Weeknd sekce byly top!(6.1.2016)

 • Mr.Bulanek
  ****

  Super, po dlouhé době jsem měl pocit, že se holky výborně bavily, o to více jsem se bavil i já. Hudba dobře vybraná, až na S.., ani mi to její jméno do huby nejde, ale co nadělám, jiným se líbí a je populární. Weeknd asi byl nejlepší z posledních ročníků. Konečně jsem měl zase pocit, že se dívám na Show.(14.1.2016)

 • VasaX
  **

  Tento ročník mě tématicky moc nenadchnul, hudebně šel naprosto mimo mě, leda Goulding se trochu přiblížila, ale to se pořád bavíme ve vesmírných měřítkách, kde Mars je "blízko" Země. Plus nějaký zpěvák, co si dobrovolně na halvě vytvořil účes, pro jeho popis se mi v hlavě vybavuje spojení "pořádný kabel". A ano, správně, "kabel". Asi jediné plus je Gigi Hadid a pár poměrně hezkých kousků z krajin předražené nepraktičnosti. Za mě letošek aušus. Čus zase za rok, nadšení a selfíčka holek co na sobě makají sedm dní v týdnu nejsou na VSFS vše.(14.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace