Zajatci času

• USA Time Trap (více)

Skupina studentů archeologie se rozhodne prozkoumat hluboké jeskyně v Texasu, aby našli svého oblíbeného profesora. Muž se ztratil při expedici za nejasných okolností. Cílem profesora bylo najít "fontánu mládí". Když studenti vstoupí do škvíry v meziprostoru, ukazuje se, že podzemní čas běží mnohem pomaleji než na povrchu. Zbaveni jakékoliv pomoci zvenčí, musí jít hlouběji do jeskyně, což vede k objevu jednoho z nejzajímavějších tajemství minulosti. (LIVINGDEAD)

Ladunkaaa

Myšlenka výborná, zpracování horší, ale i tak musím nechat vysoké hodnocení, protože se k němu často v myšlenkách vracím a to už může být tak rok co jsem ho viděla. Zanechal ve mě celkem silné pocity. ()

DJMaroko

Takže si to shrneme za celkový počin jeden bod nicméně námět je za pět hvězd. Herci děs a hrůza a český dabing tomu dal váže korunu (hlavně jedna dívčí role mluví jako kdyby permanentně dýchala hélium). Nacpat do toho slušný prachy a lépe to uchopit a zpracovat tak by to mohl být slušnej nářez. V celku jsem rád, že jsem to viděl, ale v tomto případě postačí jednou. 3* jen za snahu a vynikající námět jinak je to hrůza. ()

notozjano

Film tady má slušné hodnocení a rád to podpořím. S ohledem na béčkovost se jedná o opravdu kvalitní kousek, který si pohrává s časem a vytváří slušnou atmosféru. Navíc se mi dost líbilo to vygradování příběhu a jeho závěr. Opravdu slušné a zasloužené čtyři. ()

PamPero 1

Scifi béčko, kterému by slušel větší rozpočet. Pomohlo by to především výpravě a lepším hercům (musím ale uznat, že na holky se koukalo pěkně). Time Trap tím pádem zaujme jen "neokoukaným" námětem a to je málo. 60% ()

SpicyNugget

Parta mládežníků se rozhodne najít svého profesora, který se vydal kdesi do jeskyně najít “fontánu mládí” a už dlouho se nevrátil. Mladí jeskyni i profesora najdou, ale to, co tam všichni zjistí, je posune úplně jinam, daleko od všeho, co milovali… Tohle dílo bylo pro mě špičková pecka. Skvělý námět (hra s časem je mé nejoblíbenější téma), líbil se mi ten průlom mezi historií a budoucností, do které se “jaksi omylem” namotala přítomnost. Je naprosto neuvěřitelné, že na určitých místech ve vesmíru čas plyne rychleji než na jiných. Herci byli skvělí, nechovali se jako idioti, jak je známo z jiných teenage filmů, ale uvažovali už zezačátku naprosto racionálně. Tenhle film miluju, splnil všechna má očekávání a nemohu dát nižší hodnocení. 100 %. ()

Lucienne6

Zajímavý nápad.. bohužel to zpracování trochu pokulhává, ale překvapilo .. nejvíc mě ale štvaly ty stupidní dialogy a neustálé pitomé otázky od těch holek... ()

veverysiak

Nemôžem uprieť snahu o vnesenie nových prvkov do otrepaného scifi námetu o časových posunoch a večnej mladosti, ale spracovanie je dosť nezaujímavé, mám oveľa radšej bombastickejšie scény, takže 35%. ()

Ja.Malachi

...podla hodnotení s malým očakávaním...nakoniec je z toho fajn jednohubka ...a film kde nieje treba použiť rýchloposuv...to je vzácnocť.:) ()

tuctovychlap

vcelku zaujímavé, nasmerovanie v časopriestore nad jaskyňou skvelé, fx postačujúce, casting mi neučaroval, niektoré časové súvzťažnosti neboli (po)riešené..ak by bolo k dispozícii 10 päťcípych, dal by som ich sedem..takto mi štvrtá príde navyše.. ()

Motyuek

Tomuhle chybělo hodně málo a mohl to být fenomén. Velice zajímavá myšlenka s ohromným potenciálem, který bohužel nemůžu rozebrat abych nespojleřil. Netěsnat to do teen movie a víc si hrát s provázaností, no a hlavně dát do toho trochu víc peněz, tak to mohl být brzo kult. Ohromná škoda. I tak se na to dá kouknout. Neurazí, potěší. Poměrně slušná jednohubka. ()

numan odpad!

Stupidní amatérská krávovina s debilními dialogy, které navíc v české verzi ještě násobí příšerný dabing. Nevím, kam místní "znalci" dali uši a oči, ale nic tak ubohého jsem už dlouho neviděl. A to sem chodí tvorové, kteří o téhle idiotské zmatlanině napsali, že je inteligentní. To už se pak fakt nedivím, že civilizace jde do sraček. ()

kyblik2

Trochu dejový chaos a priemerný fimík na jedno skuknutie, na ktorý zabudnete už nasledujúci deň. Nuda to nebola, nápad super, ale mohlo to dopadnúť aj lepšie. ()

jojo33

Indie "time travel" zalezitost s mysterioznou atmosferou stiesnenych jaskyn, akych za posledne roky vyrastlo ako hub po dazdi. Samozrejme opat otravny a nudny rozbeh s mladymi a ich klise problemami... Po vstupe do spomenutej jaskyne to sice chyti celkom zaujimavu atmosferu, neskor ale sprasenu az takmer uwebollovskou reziou (Arc, aliens), ktora divaka znechuti a vytvori nejedno wtf. Nizky rozpocet a z toho plynuca televiznost projektu to len pevne zabetonuje do silne podpriemernych vod. 3/10 ()

Lukyz88

Očekávání nula, výsledek perfektní. Libový sci-fi béčko, kterýmu by slušel vyšší budget, ale snímek si mě fakt získal i přes to, že tam je veskrze teenage obsazení. Fakt nevím, zda to bylo tím nulovým očekáváním, ale bavil jsem se daleko víc než např. u Ender's game nebo Jupiter Ascending. ()

goauld

Špatné to nebylo, ikdyž se 80% času odehrává v jeskyni, kde blodýny jasně ukazují svou "inteligenci" (za což tedy -1*). Nicmcéně pojetí je zajímavé a celkem to celé stačí na upoutání pozornosti. Je fakt, že se jedná o nízkorozpočtový snímek, tudíž spešl efektů je zde pramálo (docela si dokážu představit, jaký výrazný posun by byl, pokud by to natočil třeba Spielberg ;-)). Nicméně zajímavý byl i nápad s "obrácenou bránou" (extrémně pomalý tok času). Hudba byla taktéž skvělá, takže hodnocení 4* je bezesporu oprávněné. ()

LaaYosh

Za málo peněz hodně muziky, aneb céčkovej rozpočet a herci, béčkové prostředí a áčkovej scénář. Místo neherců obsadit hercama, přisypat love na kulisy a efekty, tak z toho mohlo být sci-fi roku.Škoda. Ale já mám nadprůměrné sci-fi rád, takže 4*. ()