poster

Lavender

Thriller / Drama

Kanada / USA, 2016, 92 min

Kamera:

Brendan Steacy

Střih:

Dev Singh

Scénografie:

Oleg M. Savytski

Masky:

Kristin Wayne

Kostýmy:

Anne Dixon
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Misuli
  **

  Za mě hrozná nuda, hlavní herečka nezajímavá a její výkon jakbysmet, postava jejího manžela se chová divně, asi jako by to byl její soused v reálném životě a šel se projít do filmu. Během filmu jsem těžce držela pozornost, chtěla jsem dělat vše možné jen nesledovat obraz. Spoustu věcí nedávalo smysl, ale také se tam objevilo alespoň trošku zajímavých nápadů(proto dvě hvězdy), ale jinak za mě není nic moc o co stát.(15.2.2017)

 • Marze
  *

  Atmosférický nízkorozpočtový snímek o paměti, traumatu a rozhodnutí. Nedrží to pohromadě, je to předvídatelné. nesnesitelně nelogické, s hromadou klišé. Marně hledáme která postava je zloduch a máme pocit, že už jsme to viděli mnohokrát. Herecké výkony dobré. Zvláště Abbie Cornish jako nemocná žena, která hledá sebe samu a pochybuje o všem ve svém okolí.(26.2.2018)

 • kaylin
  **

  Škoda, že se tenhle snímek snaží o to, aby vypadal chytřejší, než jaký ve skutečnosti je. Chce být hororový, zároveň chce mít zamotanou zápletku, ale ta jednoduše není dost dobrá na to, aby ve vás vzbudila pocity toho, že sledujete skutečně něco skvělého. Průběh je nakonec hodně předvídatelný, případně divný.(23.2.2017)

 • DyingAngel
  ****

  Pre niekoho nuda... pre iného slušne pozerateľný thriller. Sympatická hlavná herečka, napätie, mysteriózne flashbacky, psycho hudba, ktorá dotvára celkovú mrazivú atmosféru... krásne vidiecke prostredie... a do toho pokojného prostredia, zdanlivo idylického, nechutná, priam úchylná, vražda... Takéto filmy, jednoducho, zbožňujem! Nejako takto si predstavujem psychologický thriller! Žiadne zbytočné kecačky, moderné technológie a nadbytočné, násilím vyvolané "hororové" scény, ktoré iba kazia dojem... Nič mi tu nechýbalo, ani neprekážalo. A pri konci som si uvedomila, že ma film dokonale vtiahol do deja, pričom som nepozerala každých desať minút na hodiny, kedy to už skončí...(13.5.2017)

 • metal.storm
  odpad!

  Najväčšia nevýhoda celého filmu je, že si do hodiny vytvoríte silný odpor k sláčikovým nástrojom. Akože až taký, že sa začnete modliť, aby si ich niekto z vašej rodiny nevybral ako nástroj. A čo je smutné, tak väčšina z toho mála miestnych komentárov hovorí pravdu. Skrz banality ako dokurvenie obľúbenej kytky, ktorú mám pocit hodili do filmu len random, až k tomu, že sa film hrá na niečo kvalitné, čím, bohužiaľ naozaj nie je. Tento film by sa inak pokojne mohol volať kukurica. Na hodnote by mu to nepridalo.(16.3.2019)