Hloubka ostrosti (amatérský film)

Depth of Field

Krátkometrážní / Akční

Česko, 2016, 23 min

Jaroslav Wagner

Není to vůbec špatné. Technicky je to zvládnuté. I když místy by více světla neuškodilo, ale to je detail. Na co bacha potom - co máte zrovna v záběru, párkrát se vám tam objevují tašky od foťáků nebo stativy. Bohužel se mi ale od vás líbili víc ty krátké filmy, které byli zvládnuté i obrazově mnohem líp. Tady mi přišlo, že už nebylo příliš času se s tím tak vymazlit.(17.4.2016)

Zajímavý projekt, kterých u nás moc není. Dokud hlavní hrdina bojuje, tak je to super, ale jak začne mluvit, už je to podstatně horší. Ale tohle není film o hereckých výkonech, ale spíše o akci a ta je na české poměry dost povedená. Bohužel jsem měl pocit, že je tam těch efektů někdy až zbytečně moc.(23.3.2016)

Kraťas kterému nechybí humor a zároveň je nabitej akcí + parádní kamera. Jen tak dál Brejdens Bradrs.(4.5.2019)

Na české poměry velmi slušný a zajimavý film.České špičky v Muay thai,nechybí troška humoru a skvělý efekty....na tenhle krátkometrážní film jsem se těšil dlouho a vyplatilo se.Od začátku do konce jsem se bavil ale má jednu chybu,velkou chybu a to,že je strašně krátký ale snad se to uchytí natolik,že Lukáš spolu s Jaroslavem a celá špička Muay thai se dohodnou na nějakem pokračováním,nebo spíše jiný druh děje filmu a natočí celovečernák.za mě obrovský palec nahoru(21.2.2016)

Nebudu rozebírat rozhovory, které byly občas tak trochu mimo, akce byla skvěle zvládnutá (krom pár úseků, kde byly znát "falešné údery"), děj i když docela rozházený se po nějaké době vysvětlil. Na české poměry jeden z nejlepších akčních kraťasů, a to i na profi scéně.(26.1.2017)

• - Film vznikl jako fanouškovský projekt, většina lidí ze štábu ho dělala pro to, že si chtěli zkusit natočit v Čechách akční film.

• - Film se točil na kameru SONY FS700, hlavně kvůli možnosti slowmotion záběrů.

• - Do akčních scén se zapojila spousta neherců. Všichni ale mají zkušenosti s bojovými uměními či sporty. Do filmu se zapojily české fighterské špičky: Jiří Žák, Karlos "Terminátor" Vémola, Petr " Monster" Kníže.