Invaze terordaktylů

Eric Edmonds

Geoff Reisner

Scénografie:

Chewie K. Darsow

[5. Kladenský festiválek] "Vy jste nějaký zřícený astronaut? " Terrordactyl je jeden z lepších béčkových movie. Srší humorem, efekty jsou ucházející (když to porovnám s ostatními filmy tohoto rázu), dobré figuríny a herci, kteří si to opravu užívali. Hlavně Jason Tobias byl skvělý, každý jeho ksicht a komentář prostě neměl chybu. Další film, který se zařadil do mých oblíbených béčkových filmů :)(11.5.2019)

• kaylin

„Terrordactyl“ je klasický béčkový film současné doby, což znamená, že je zde celkem velké množství triků, které jsou celkem špatné, ale ne natolik, aby vám to vyloženě vadilo. Vidí se snadno horší. Celková struktura filmu je spíše komediální, takže v tomhle horor prostě nehledejte. Musí se ale nechat, že na takovou ptákovinu se to celkem povedlo. Nic skvělého ale je to snesitelné.(29.8.2016)

Jedná se sice další céčkovou podívanou, ale tentokrát si dovolím tvrdit, že je to docela zábavná komedie s prvky černého humoru. Poslední dobou se na nás ze všech stran valili zástupy brakových monster filmů plných přerostlých krokodýlů, žraloků, chobotnic a hadů, ale 3rd Films se rozhodli jít proti proudu a nabídnout divákům poněkud odlišnější podívanou. Za což jsem jim vděčný, protože jsem se u tohoto kousku dokázal pěkně odreagovat. Ani jeden z hlavních hrdinů není žádný novodobý „Rambo“, ale spíše jde o dva obyčejné chlápky, kteří ač jsou dobráci, neprožívají zrovna šťastný život. Pití piva a koukání na pěkné ženské je jejich jedinou zábavou (hlavně pro Jonase). Jejich protipólem je bývalý voják a prvotřídní ochlasta Sampson, který v tomto příběhu hraje rovněž velice důležitou roli. Spíše než jeho vymyšlené historky mě dokázal rozesmát jeho arzenál zbraní, ale tak v Amerika je země neomezených možností. No a aby byla parta kompletní tak tu máme pohlednou servírku a její spolubydlící, která ráda platí vše v „naturáliích“. Velice zvláštní skupina postav, ale kupodivu mi jejich charakteristika vůbec nepřekážela a vyloženě mi nikdo z nich nevadil. Navíc jsem se díky nim i nejednou slušně zasmál. Terrordactyl tak na rozdíl od mnoha jiných „monster“ filmů splnil mé očekávání. To sice nebylo moc velké, ale rozhodně neodcházím zklamán. Pobavil jsem se u toho, odpočinul si a zároveň neodcházím nikterak zhnusen. 50%(12.9.2017)

• gazogazo

Wannabe sharknado. Film ve kterým se snaží být všechno, ale jako kdyby si to tvůrci chtěli jen odfajvkovat. Je to prostě Béčko, který si je toho vedomo, a zároveň na to někdo sehnal o trochu víc peněz než je zvykem, takže tam ty monstra celkem jsou! Nebýt hlavních dvou nehercu a jejich bromance, mohlo to být ještě zábavnější!(24.7.2016)

Ale proč tolik nenávisti? Šak je to celkem dobrá sranda. Béčková podívaná která dokáže rozesmát ale taky se dokáže sem tam ztrapnit. Co musím vyzdvihnout jsou efekty, jsou hodně slušné a navíc se tu používají i hodně solidní masky. Film jsem si pustil z nudy a nakonec jsem se nenudil. Nechápu cu každý čekal, nový Jurský park nebo co? Bavil jsem se i když je to na jedno podívání.(6.10.2016)