poster

Dcera (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1976, 17 min

Režie:

Jaroslav Dudek

Scénář:

Jaroslav Dietl
 • 6thSun
  ****

  Kolik podobně dojemných příběhů ještě archiv Bakalářů ukrývá?(25.2.2016)

 • LadyPupu
  *

  Tak tenhle bakalářský příběh si milá ČT klidně mohla nechat v archivu... Dojemný mi nepřišel vůbec, spíš smutně trapný. A to z důvodu zbytečného tutlání pravého (ne)otcovství dceři v podání M. Šafránkové. Rodiče tím dali zbytečnou zbraň do rukou lidem, jako byla sousedka. Ani herci mě nepřesvědčili. Pro mě zklamání.(25.2.2016)

 • RonaMidu
  ***

  víc,než jakkoli za srdce beroucí bakalářský příběh,mne zaujala Libuše Havelková v nezvyklé roli - herečka,kterou znám z plátna a obrazovky vesměs jako laskavou,milou a kladnou osobu,zahrála bravurně malou roli hnusné,jízlivé sousedky(25.2.2016)

 • Tommassi3
  ***

  "Prosím tě, dyť tý holce je šestnáct !! Má na takový věci ještě dost času.." - "To si myslíš ty, ale ona je určitě jinýho názoru.."(26.9.2016)

 • Padme_Anakin
  ****

  Nemusí být nutně otcem dcery dárce spermatu, může jím být ten, který se o ni stará a strachuje se o ni. Aneb dcera umí vyrazit dech a je-li to příjemné a pozitivní, stojí to za to, být na chvíli bez dechu...(30.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace