Toxický mstitel

• USA The Toxic Avenger (více)

Do rukou se vám dostává vlajková loď všech kultovních úchyláren. Důkaz toho, že toxický odpad je věc vysoce pozitivní, přinášející lidstvu dobro a že z nás, malých lidiček bez šance, může udělat hrdiny bez bázně a hany. Stejně tak, jako pomohl Melvinovi - čističi z města Tromaville - rychle dospět v mocného Toxic Avangera, může určitě pomoci i nám. (oficiální text distributora)

Flipnic

Mne osobně tento první díl TROMácké klasiky dost nudil. Humor? Zasmál jsem se asi třikrát. Gore scény? Je jich málo. Sex? Také skoro žádný, holky v bikinách, tři páry koziček jen na chvíli ... Akce? No pořád je zde nějaké bitkaření, ale je to nudné ... Prostě nuda, málo nápadů, málo všeho ... A přitom tradičně dost dlouhé. Každopádně nějak se začít musí a start k extrémům typu Teror firmer to je dobrý... ;-) ()

dzej dzej

Tohle je jen slabý tromácký odvar... Terror Firmer je daleko vymazlenější - co se týče násilných scén, co se týče erotických scén, co se týče pitomosti (u Tromy to nejdůležitější). Spojení Frankensteina a superhrdiny do jedné postavy obdařené baletní sukýnkou je sice originální, to ale nezakryje zásadní nedostatek tohoto opusu: zoufale málo krve a pettingu. ()

Lima

Béčkařské studio TROMA vyplodilo už spoustu ptákovin a série s toxickým mstitelem je jeho vlajkovou lodí. Dementní scenář, přehrávající herci, vlezlé disko 80.let, sem tam nějaké splatter scénky. A hlavně super-hero, samovolný vykonavatel práva, trestající zločince a pomáhající občanům v nouzi. Původně vychrtlý a nesmělý outsider, který se nechtěnou koupelí v agresivním toxickém odpadu přemění ve svalovce s "nečistou pletí" a baletními šatičkami kolem pasu. Béčko jako řemen, které se nebere vůbec vážně a jehož totální demence je na něm to nejzábavnější. Na bezbolestné propláchnutí mozku ideální. ()

Anderton

Úvodná štvrťhodinka je ten najhorší možný trash, čo nasleduje po premene, zase jeden z tých najzaujímavejších. Je tam všetko, čo ste mali možnosť vidieť predtým aj potom; Kráska a zviera, Frankenstein, Spider-Man, Bogdanovichova Maska, Temný rytier (!!!) a všeličo ďalšie. A robí si to srandu z osemdesiatkového gýču, reaganovskej máčo Ameriky (ten tank pred stanom...) a samozrejme aj zo seba, inak by to ani nemalo zmysel. Vraždy sú poväčšinou premyslené a riadne brutálne, len škoda, že to tak extrémne zostarlo a pri scénach z fitka som sa cítil maximálnym spôsobom trápne. Aj keď išlo o súčasť hry. 70% ()

pornogrind

Z téhle " toxické " série jsem viděl pouze čtvrtej díl a je to už pěkná řádka let. Proto jsem se rozhodl, že tuhle sérii sjedu celou abych byl připravenej na znovuzrození téhle série, který MOŽNÁ příjde. Co dodat k prvnímu dílu téhle série ? Je to prostě klasická Troma. Kdo jí má rád tak si určitě přijde na svý. Kdo Tromáckejm úchylárnám neholduje, ten to jen stěží ocení. Já osobně mám pro Tromu slabost a první díl mě nezklamal. Musím uznat, že mě bavil i samotnej ( nezměněnej ) Melvin. To byla fakt cool postavička. Takovej vyhryz se jen tak nevidí. Potom přišla přeměna a já jsem si začal klást otázku jestli si Melvin polepšil nebo pohoršil ( a nejen vzhledem ). Jako člověk byl budižkničemu a jako " toxík " měl slušnou roštěnku, ukrutnou sílu a lidi ho měli rádi. Já osobně jsem se bavil. Humor je místy povedenej, místy trapnej, ale to už je prostě Troma. ()

• Jennifer Prichard a Robert Prichard se při natáčení zamilovali a vzali se. (HellFire)
  • Pes, který je postřelen v restauraci, byl speciálně vycvičen, aby uměl klouzat po podlaze. Jeho vnitřnosti pak v jedné scéně nahradily špagety polété šedou barvou. (HellFire)
  • Zloděj v restauraci, kterému Toxie utrhne ruku, je ve skutečnosti bez pravé ruky. V záběrech si můžete všimnout, že s ní nehýbe. (HellFire)

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Superhrdinská parodie nabírá známé tváře

Superhrdinská parodie nabírá známé tváře

18.06.2021

Chystaný satirický komiksový film The Toxic Avenger posiluje obsazení. Snímek režiséra Macona Blaira (Lov, Jako v bavlnce) již dříve obsadil do titulní role Petera Dinklage, Jacoba Tremblayho,… (více)

Časové pásmo bylo změněno