Toxický mstitel

• USA The Toxic Avenger (více)

Do rukou se vám dostává vlajková loď všech kultovních úchyláren. Důkaz toho, že toxický odpad je věc vysoce pozitivní, přinášející lidstvu dobro a že z nás, malých lidiček bez šance, může udělat hrdiny bez bázně a hany. Stejně tak, jako pomohl Melvinovi - čističi z města Tromaville - rychle dospět v mocného Toxic Avangera, může určitě pomoci i nám. (oficiální text distributora)

Astu.

''Slíbil si, že mě dovezeš na koncert Davida Bowieho, tohle není David Bowie!'' Přiznaný béčko, parodie na (super)hrdiny s kupou gore efektů, topornejma hercema a špatným scénářem. Úžasně dementní, solidně zábavný. 7/10 ()

moto.driver

Pokud se chcete pobavit a zasmát, tak rozhodně doporučuji. Je to správná blbost, ale vydrželi jsme na to koukat celá rodina od začátku až do konce a museli jsme si vzít krabici kapesníků, jak jsme z toho smíchy řvali. ()

bakda

Tohle je pro mě Béčko s velkým B! Tohle by nikdy nemohlo bejt slavnej film, ale tenhle film to ví a taky se nechová nijak nablištěně a je to klascký šílený béčko z 80tejch let a já si ho vždycky rád pustím. ()

mezonek

Jestli to režisér myslel vážně, je mi ho upřímně líto. Jestli to myslel jako úmyslně trapnou recesi, tak se mu to vskutku povedlo, protože tohle jsem fakt ještě nežral. ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Superhrdinská parodie nabírá známé tváře

Superhrdinská parodie nabírá známé tváře

18.06.2021

Chystaný satirický komiksový film The Toxic Avenger posiluje obsazení. Snímek režiséra Macona Blaira (Lov, Jako v bavlnce) již dříve obsadil do titulní role Petera Dinklage, Jacoba Tremblayho,… (více)