Reklama

Reklama

Toxický mstitel

  • USA The Toxic Avenger (více)
Trailer

Obsahy(1)

Do rukou se vám dostává vlajková loď všech kultovních úchyláren. Důkaz toho, že toxický odpad je věc vysoce pozitivní, přinášející lidstvu dobro a že z nás, malých lidiček bez šance, může udělat hrdiny bez bázně a hany. Stejně tak, jako pomohl Melvinovi - čističi z města Tromaville - rychle dospět v mocného Toxic Avangera, může určitě pomoci i nám. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (192)

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Estetika béček 80 let byla opravdu zvláštní – debilní příběh, protivné disko, ale taky sympatický hrdina, spousta prsatých blondýnek, smršť krvavého násilí, retardovaného humoru a vcelku sympatického spádu, který vám svou rychlostí dostatečně propláchne mozek na hranici lobotomie. A Toxic Avenger tohle všechno splňuje do puntíku, ani kapka vážnosti, kopa nesmrtelných hlášek, a čtyři hvězdy dávám, jen to švihne! PS: Na plakátu k filmu je Toxie stejně největší frajer. ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Dlouho jsem řešil, jak tento výblitek, tento toxický zelený chrchel seškrábnutý z čísi boty po návštěvě hodně odlehlé skládky odpadů, hodnotit. Jasně, nabízel se odpad!, jenže dát odpad! filmu, který ze své pokleslosti těží v každém okamžiku, to je vyloženě koledování si o titul „nechápavý snobský blb bez smyslu pro humor“. Pak je tady opačný extrém, pět hvězdiček. Ale copak mohu s čistým svědomím udělit nejvyšší hodnocení něčemu tak nesmírně imbecilnímu a místy naprosto nezábavnému? Toxic Avenger je mnohem méně vtipný než jisté filmy, které vtipné být nemají (Turkish Star Wars např.). Točit jako hovado holt neznamená točit zábavně… Apendix: A nezapomeňte – děti pod 12 jsou za dvojnásobek! 55% ()

Reklama

Bluntman 

všechny recenze uživatele

Nenávidím, že tohle musím napsat, ale Toxic Avenger je vedle Marie Antoinetty tím nejlepším filmem o dospívání :-), resp. jeho hyperbolizovaným podobenstvím. Kaufman s Herzem (nebo Herz s Kaufmanem?) natočili osmdesátkovej popík, který se nebere vůbec vážně a nabizí VŠE, co bychom si od Tromy mohli přát anebo co jsme se od ní naučili v plné míře příjmat - spousta nahoty a sexu, neuvěřitelně infantilní, resp. pubertální humor, filmařská příšernost v každém ohledu, velice nízký rozpočet apod. Viděl jsem hodinu a půl dlouhou verzi, která je na skoro půlnočníi projekci naprosto ideální a i nějaké ty politické paralely, představte si to, tento co do zobrazování různých věcí a posunování tabu liberální snímek je pravicově orientovaný! Doporučuji si zaběhnout do Levných knih a sehnat si kazety (only english dubbing) "Before there was toxie collection", kde najdete nějaký cheersploitation, camploitation a další chuťovky. Ale pozor, Toxica nedoporučuji konzumovat s plným žaludkem, nesprávně naladěným publikem a v ukrutném vedru LFŠ. ()

Lima 

všechny recenze uživatele

Béčkařské studio TROMA vyplodilo už spoustu ptákovin a série s toxickým mstitelem je jeho vlajkovou lodí. Dementní scenář, přehrávající herci, vlezlé disko 80.let, sem tam nějaké splatter scénky. A hlavně super-hero, samovolný vykonavatel práva, trestající zločince a pomáhající občanům v nouzi. Původně vychrtlý a nesmělý outsider, který se nechtěnou koupelí v agresivním toxickém odpadu přemění ve svalovce s "nečistou pletí" a baletními šatičkami kolem pasu. Béčko jako řemen, které se nebere vůbec vážně a jehož totální demence je na něm to nejzábavnější. Na bezbolestné propláchnutí mozku ideální. ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

"Toxic Avenger" má asi největší porci nadhledu, co jsem kdy ve filmu viděl. Herz s Kaufmanem se hecli a udělali film, který je opravdu hrdý na to, že je sračka a navíc je i fakt zábavný. Ještě k tomu je doprovázen tím nejvíc 80s discem, co si dokážete představit. Ze všech těch Tromáckých výplodů je "Toxic Avenger" stoprocentně nejhustší. ()

Galerie (88)

Zajímavosti (9)

  • Pes, který je postřelen v restauraci, byl speciálně vycvičen, aby uměl klouzat po podlaze. Jeho vnitřnosti pak v jedné scéně nahradily špagety polété šedou barvou. (HellFire)
  • Pokud budete dobře sledovat, zahlédnete vycházet ze sprchy budoucí držitelku Oscara Marisu Tomei. (HellFire)
  • Jennifer Prichard a Robert Prichard se při natáčení zamilovali a vzali se. (HellFire)

Reklama

Reklama