Reklama

Reklama

Toxický mstitel

  • USA The Toxic Avenger (více)
Trailer

Obsahy(1)

Do rukou se vám dostává vlajková loď všech kultovních úchyláren. Důkaz toho, že toxický odpad je věc vysoce pozitivní, přinášející lidstvu dobro a že z nás, malých lidiček bez šance, může udělat hrdiny bez bázně a hany. Stejně tak, jako pomohl Melvinovi - čističi z města Tromaville - rychle dospět v mocného Toxic Avangera, může určitě pomoci i nám. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (204)

mm13 

všechny recenze uživatele

Znie to paradoxne, ale film má najväčší glanc dovtedy, kým sa nenarodí Toxic Avenger. Potom je to už len (hoci stále dosť vynaliezavé) pobehovanie medzi lumpami a ich odrovnávanie, korunované odfláknutým koncom. Bavil som sa, nie že nie, ale nie tak, ako som po skúsenosti s Terror Firmer očakával. Nuž čo, Vianoce tiež nie sú každý deň. ()

Lavran 

všechny recenze uživatele

Podobně úchylácký styl humoru, který se zakládá na těch nejpřízemnějších postupech mi není vlastní, ale chvílemi mi některé scény (a repliky) připomněly amatérské výtvory, které jsme natáčely s kámošem a v těch momentech mě pobavil nejvíce. To, že jsem od tohodle legendárního béčka čekal více je už věc podružná. Kardinální otázkou zůstává: Jak se k Toxiemu vlastně stavět, když hyperbola čiší z každého (většinou nechutného) záběru?No jasně! Bavit se! :) ()

Reklama

Terzeus 

všechny recenze uživatele

Tromaville a jeho toxické monštrum si zrejme budem pamätať ešte dlho. Hnusný humor, zblbnutý scenár, o herectvu môžeme snívať ale napriek tomu je to vo svojej zvrátenej úrovni super... Zbehne to rýchlo, veľmi rýchlo. Ľahko to prepláchne mozog smiechom hoci občas dobre odporným smiechom ale stále to stojí za to. Už len pre tie zaujímavé nápady, ktoré Melvin vo filme má. ()

Vančura 

všechny recenze uživatele

Místy mi to přišlo opravdu hodně vtipné, ale jinak to určitě není film, u kterého bych se smíchy popadal za břicho od začátku do konce - není to prostě zas taková pecka, jak by si člověk mohl myslet. Paradoxně nejvíc mě to bavilo do chvíle, než Mitchell spadne do sudu s radioaktivním odpadem a stane se z něj Toxic Avenger. A třeba ta postava tlustého starosty mě tam spíš jen otravovala. Každopádně jsem ale za objev toho filmu vděčný, je to taková správně pokleslá zábava pro lidi, kteří to umí docenit (byť se podle mě mohla odvázat ještě víc). ()

Laxik 

všechny recenze uživatele

Musím přiznat, že film pro mě byl zklamáním. Paradoxně jsem totiž od TROMY čekal takovou sračku, až to bude zábava. Přeci jen znám trailery na jejich filmy (a ty nemají chybu) a viděl jsem Surf Nazis (kteří sice nenadchli, ale aspoň jsem měl představu, jak vypadá film, který se TROMĚ nepovede). Jenže co čert nechtěl, Toxic Avenger nebyl vůbec prošpikovaný nevkusem, nevěrohodnou umělou krví a pitomci na každém kroku. No dobře, doho všeho tam bylo dosytosti, ale taky tady bylo dvacet minut absolutní nudy. To když se ke slovu dostala avengerská psychologie a historie postav a hlavně ty stupidní opakovačky toho, co se už jednou (nebo dvakrát) stalo. Přijde mi nefér vůči ostatním filmům dát tři hvězdy, ale zase mi je těžko dát Toxiemu jen dvě. Takže tenhle nejlepší nejhorší film všech dob zařadím mezi průměr. ()

Galerie (89)

Zajímavosti (9)

  • Pokud budete dobře sledovat, zahlédnete vycházet ze sprchy budoucí držitelku Oscara Marisu Tomei. (HellFire)
  • Čtyři hodiny trvalo vsoukání se do obleku toxického mstitele. V kostýmu pak mohl Mitch Cohen jíst jedině brčkem. (HellFire)
  • Jennifer Prichard a Robert Prichard se při natáčení zamilovali a vzali se. (HellFire)

Související novinky

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Organizátorem unikátního festivalu pro dospělé, tedy výhradně pro diváky od 18 let, je Kino Balt, které začalo v Praze dělat rumové kino. Hlavní koncept je jednoduchý – každý divák v ceně vstupného… (více)

Superhrdinská parodie nabírá známé tváře

Superhrdinská parodie nabírá známé tváře

18.06.2021

Chystaný satirický komiksový film The Toxic Avenger posiluje obsazení. Snímek režiséra Macona Blaira (Lov, Jako v bavlnce) již dříve obsadil do titulní role Petera Dinklage, Jacoba Tremblayho,… (více)

Reklama

Reklama