• Jara.Cimrman.jr

"Když chceš někoho podrazit, nenechávej ho naživu." Já se přiznám, že se mi přepadení letadla od začátku celkem líbilo, jakž takž slušně to i pokračovalo, ale jakmile rachitický botox začal z letadla za letu vyhazovat steroidové týpky, tak začal průšvih. Já tedy v podobných typech filmů snesu nejednu fyzikální debilitu, ale tady jsem se ocitl pod takovou palbou nesmyslů, že jsem si toho musel všimnout. Kromě toho asi není úplně v pořádku, že zástupci padouchů - technik Sharpe se zlobivou Sadie, mi byli mnohem sympatičtější než hlavní hrdinka. To ovšem neznamená, že bych s ní nebyl ochoten absolvovat romantický seskok na padáku. Takový zmetek zase nejsem.(3.2.2019)

• sedm.1

Každý má pro nějakého herce, či herečku slabost, no a na mě vyšel prostě a jednoduše Dolph Lundgren. Já toho chlapíka mám totiž v hledáčku už od začátku jeho kariéry a nějakým zvráceným způsobem jsem si ho zkrátka a dobře oblíbil, a to natolik, že dodnes sleduju každý brak, kterého se zúčastní, ovšem po pravdě, je to čím dál větší utrpení, i když na druhu stranu je to ještě pořád o hodně snesitelnější, než třeba taková produkce Stevena „muže s cejchou smrti“ Seagala. Každopádně, toto, už skoro „céčko“, je jen dalším Lundgrenovým provarem, a vůbec ho neomlouvá, že tu hraje dost vedlejší postavu, která tam navíc veškeré scény jen prosedí a navíc hloupě promele, aby pak na konci dostal od jednoho podvyživenýho tintítka facáka a lehnul jak podťatý. Fakt vystoupení k posrání. Nicméně, upřímně zároveň ale i pochybuji, že i kdyby zde Dolph hrál jinou, zásadnější roli, tak že by to ve výsledku dopadlo se samotným snímkem jinak, neboť s takovým scénářem a takovým zpracováním, to by nezachránil nikdo. Tuctový, laciný, s minimem špatně nasnímaný akce, bez napětí, bez atmosféry, bez spádu, s příšernými dialogy, zoufalými postavami, s trapným vývojem a ještě trapnějším závěrem, který zapůsobil už jako fakt parodie na druhou. Zmínit jinak musím ještě Denise Richards v ústřední roli, která se se svou vizáží blíží mílovými kroky k jiné kreatuře, jménem Tara Reid, a jejíž herecký výkon patří do skutečného Odpadu! Mě zkrátka upřímně laciný béčka, céčka, vážně nevadí, ba naopak, ale musí mě prostě alespoň něčím zaujmout, být něčím zajímavý, výrazný, zábavný, to ale Altitude není ani v jednom ohledu, takže fakt velká bída.(2.11.2018)

• Wacoslav1

Škoda začátek byl slibnej. Vypadalo to, že se jedná o ten typ podfinancovanýho béčka co bude aspoň záměrně stupidní a zábavný, ale platí to jenom pro první půlku. Nejvíc pobavil šaškující stevard a jeho nekompromisní likvidace. Pochopitelně o originalitě nemůže být ani řeč, pokud jste viděli pár filmů na téma únos letadla nebo snad rovnou úplně všechny (jako já) tak vás nemůže nic zaskočit. Klišé se vrší, akce je bohužel kurewsky málo, jak je u posledních podobných levných kousků zvykem a tak zůstává na pobavení jen ta brakovitost snímku, ale ten se bohužel v druhé půlce přepne do zbytečně vážné polohy a už to není ani zdaleka taková sranda.. Takže co tu stojí za zmínku? Mno Deniska je každopádně pořád šukézní. Dolph si tu určitě udělal slušnou bokovku natočenou za pár dní kterou si v záporné roli odseděl celou v pohodě za kniplem a dohromady tu má všehovšudy asi 15 minut a skončí neslavně. Efekty letadla kupodivu nejsou nejhorší a možná spolu s honoráři pro dvě hlavní hvězdy stáli nejvíc. Tak jako tak ve finále z toho je jenom další podprůměrný provařený direct to torrent kousek na který si za pár dní jen stěží vzpomenete.30%(31.3.2017)

Tak všichni tady na to napsali nejmíň slohový práce, takže stručně. Zábavný a zcela záměrně komediálně laděný béčko, který při nějakých 78 minutách čistýho času nenudí. Lundgren jako hlavní záporák zábavnej, Denise Richards jako akční hrdinka v pohodě a triky na podobnej typ filmu překvapivě podařený. Jasně je to levný, interiérový béčko, ale v tomhle žánru se dá pořídt i hůř. Navíc Denise Richards je v tomhle filmu lepší akční hrdina, než nevýraznej Randy Couture v Hijacked.(26.4.2017)

Denise Richards jako drsná policajtka, která je převelena, protože se nedrží příkazů, jako jediný, kdo může zachránit unesené letadlo? Proč ne, staly se už divnější věci. Dolph Lundgren jako záporák? No tak to určitě, jen je strašná škoda, že je tady tak moc upozaděn. Nic převratného, ale za mě to na průměr v akčním žánru stačilo.(15.6.2017)