Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Když chceš někoho podrazit, nenechávej ho naživu." Já se přiznám, že se mi přepadení letadla od začátku celkem líbilo, jakž takž slušně to i pokračovalo, ale jakmile rachitický botox začal z letadla za letu vyhazovat steroidové týpky, tak začal průšvih. Já tedy v podobných typech filmů snesu nejednu fyzikální debilitu, ale tady jsem se ocitl pod takovou palbou nesmyslů, že jsem si toho musel všimnout. Kromě toho asi není úplně v pořádku, že zástupci padouchů - technik Sharpe se zlobivou Sadie, mi byli mnohem sympatičtější než hlavní hrdinka. To ovšem neznamená, že bych s ní nebyl ochoten absolvovat romantický seskok na padáku. Takový zmetek zase nejsem.(3.2.2019)

 • mzss1
  odpad!

  |5%| ALTITUDE, další akční pecka k novodobým a úžasným béčkům které mám tak rád. Teror v letadle, takže se jedná o velmi napínavý film ! Hm, no nic, chtěl jsem napsat dlouhý a zesměšňující koment, abych tento brak shodil jako vztek k tomu jak dnešní béčka upadají. Ale dochází mi síla. Lundgrena mám rád, ale v poslední době se moc v těchto sračkoidních filmech nepředvede. Zde má totálně zbytečnou roli. Po celý čas filmu ho tu máme, ale v záběrech je pouze po chvílích. Nepředvede nic důležitého, ani respekt nevzbuzuje, dokonce ani na vteřinu nepobaví a to už je teprv zlo. Ke konci tu má obyčejnou pranici, takže co se týče Dolpha, není o co stát. Zbytek filmu je totální nuda. Veškeré menší akční šarvátky, příběh, scénář – to vše je zde tak uhozené a nudné, že i já sám bych to natočil snad o chlup lepší. Chápu, nízký rozpočet, nulové herce, ale u z toho se dá vytřískat více ne? Pozor, pár bitek tu máme a převážně jsou v hlavní roli fightů ženy. I s tímto bych se smířil, ale tak debilně natočeny, sesnímány a klepajíc kamerou nasnímané bitky mi to totálně znechutili. Kdyby se film netvářil tak vážně, tak bych ho víc toleroval, ale některé scény mi vážně přišli trapné. Šaškující stewart ještě ušel, ale scéna, kdy omámený chlap (kladná postava) při turbulenci letadla vtiskne polibek ženské záporačce, to už bylo vážně moc. xD Před chvílí jsem dal 1*, ale nyní tomu dávám odpad. A to trailer vypadal celkem slibně. Neměl jsem přehnaná očekávání, říkal jsem si, že na ty 3* (lepší průměr) to utáhne úplně bez problémů a ono nic.(23.4.2017)

 • kingik
  ***

  Unesené dopravní letadlo, sličná agentka FBI na jeho palubě a parta únosců, co nepatří k teroristům a má zájem jen o svého bývalého společníka, respektive o hodnotný materiál, který si s sebou přibalil na drahou "svačinu" v rámci dlouhého letu. To jsou celkem atraktivní atributy, kterými divák béčkových filmů nepohrdne. Ano, film nijak neskrývá, že je z béčkové produkce, přičemž občas budí dojem, že nějakou dobu ležel na stole vlivnému "áčkovému" producentovi, který s jeho realizací ale otálel, až film dostal punc ostrého béčka, které láká na Denise Richards a Dolpha Lundgrena. V případě Denisky může zavládnout spokojenost, do padesátky jí sice mnoho nezbývá, rve se jako kobyla, sexappeal má na rozdávání. Kdyby ve filmu neměla mnohem mladší konkurentku Greer Grammer, hájící zájmy temné strany, dalo by se napsat, že je tahákem filmu. Dolph Lundgren bohužel působí ve filmu nadpočetným dojmem. Hrál bez energie, jeho role byla spíše vedlejší, upozaděná, většinu času strávil v kokpitu, v němž (ne úplně věrohodně) pilotoval. Žádnou pořádnou bitku mu tvůrci nedopřáli. Údery tentokrát rozdávaly ženy, ovšem stran akce je to docela bída. Pár slabě a nepřehledně natočených bitek moc vzruchu nenadělalo. Oproti tomu se dá ocenit nápad, který do prudce ohraného námětu s únosy letadel, vnesl i něco nového. Nechybí ani zvrat ohledně změny charakteru jedné z postav, který se dá ale lehce odhadnout. Raritou je účast někdejší dětské hvězdy Jonathana Lipnickiho v roli rozverného stevarda, obrýleného klučinu ze série "Myšák Stuart Little" by v něm ale dnes už hledal jen málokdo. Za skromných cca 80 minut, co film trvá, ani nestihne nudit. Technická kvalita snímku je dost proměnlivá. Film si libuje v animacích scén, které jsou na rok 2017 legrační. Pro příznivce béčkových akčních spektáklů se může jednat o filmovou událost roku, méně náročný divák ocení porci nápadů a přeleští svícen nad Deniskou a Grírkou. Víc už se z toho nepodařilo vyrazit. 6/10(3.5.2017)

 • kaylin
  ***

  Denise Richards jako drsná policajtka, která je převelena, protože se nedrží příkazů, jako jediný, kdo může zachránit unesené letadlo? Proč ne, staly se už divnější věci. Dolph Lundgren jako záporák? No tak to určitě, jen je strašná škoda, že je tady tak moc upozaděn. Nic převratného, ale za mě to na průměr v akčním žánru stačilo.(15.6.2017)

 • vegetol.mp
  ***

  Tak všichni tady na to napsali nejmíň slohový práce, takže stručně. Zábavný a zcela záměrně komediálně laděný béčko, který při nějakých 78 minutách čistýho času nenudí. Lundgren jako hlavní záporák zábavnej, Denise Richards jako akční hrdinka v pohodě a triky na podobnej typ filmu překvapivě podařený. Jasně je to levný, interiérový béčko, ale v tomhle žánru se dá pořídt i hůř. Navíc Denise Richards je v tomhle filmu lepší akční hrdina, než nevýraznej Randy Couture v Hijacked.(26.4.2017)