Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Agentce FBI je nabídnut milion, když pomůže zloději utéct z uneseného letadla. (Filmbox)

Videa (1)

Trailer

Recenze (35)

Rominator 

všechny recenze uživatele

Federální agentka Gretchen Blair (Denise Richards) je kvůli nerespektování rozkazu nadřízeného převelena z terénu do kanceláře ve Washingtonu. Letadlem také cestuje obchodník Terry (Kirk Barker), který začne být nervózní ve chvíli, kdy na palubu vstoupí Matthew Sharpe (Dolph Lundgren). Jeho podezření potvrdí setkání s exmanželkou Sadie (Greer Grammer). Terry nabídne Gretchen 50 milionů dolarů, pokud ho dostane z letadla živého... Lundgren ve filmu hraje nějakých 11 minut, v akci se moc nepředvede a proto je v závěrečných titulcích překvapením Tony Messenger jako Lundgrenův kaskadér / MR LUNDGREN'S STUNT DOUBLE. Neherec Chuck Liddell se jako Rawbones objevil pouze v malé roli a na plakátu nemusel být vůbec. Lungrenova manželka Jenny Sandersson se starala o jeho vlasy a makeup / PERSONAL HAIR AND MAKEUP ARTIST TO MR LUNGREN. HODNOCENÍ 30% ()

mzss1 odpad!

všechny recenze uživatele

|5%| ALTITUDE, další akční pecka k novodobým a úžasným béčkům které mám tak rád. Teror v letadle, takže se jedná o velmi napínavý film ! Hm, no nic, chtěl jsem napsat dlouhý a zesměšňující koment, abych tento brak shodil jako vztek k tomu jak dnešní béčka upadají. Ale dochází mi síla. Lundgrena mám rád, ale v poslední době se moc v těchto sračkoidních filmech nepředvede. Zde má totálně zbytečnou roli. Po celý čas filmu ho tu máme, ale v záběrech je pouze po chvílích. Nepředvede nic důležitého, ani respekt nevzbuzuje, dokonce ani na vteřinu nepobaví a to už je teprv zlo. Ke konci tu má obyčejnou pranici, takže co se týče Dolpha, není o co stát. Zbytek filmu je totální nuda. Veškeré menší akční šarvátky, příběh, scénář – to vše je zde tak uhozené a nudné, že i já sám bych to natočil snad o chlup lepší. Chápu, nízký rozpočet, nulové herce, ale u z toho se dá vytřískat více ne? Pozor, pár bitek tu máme a převážně jsou v hlavní roli fightů ženy. I s tímto bych se smířil, ale tak debilně natočeny, sesnímány a klepajíc kamerou nasnímané bitky mi to totálně znechutili. Kdyby se film netvářil tak vážně, tak bych ho víc toleroval, ale některé scény mi vážně přišli trapné. Šaškující stewart ještě ušel, ale scéna, kdy omámený chlap (kladná postava) při turbulenci letadla vtiskne polibek ženské záporačce, to už bylo vážně moc. xD Před chvílí jsem dal 1*, ale nyní tomu dávám odpad. A to trailer vypadal celkem slibně. Neměl jsem přehnaná očekávání, říkal jsem si, že na ty 3* (lepší průměr) to utáhne úplně bez problémů a ono nic. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Unesené dopravní letadlo, sličná agentka FBI na jeho palubě a parta únosců, co nepatří k teroristům a má zájem jen o svého bývalého společníka, respektive o hodnotný materiál, který si s sebou přibalil na drahou "svačinu" v rámci dlouhého letu. To jsou celkem atraktivní atributy, kterými divák béčkových filmů nepohrdne. Ano, film nijak neskrývá, že je z béčkové produkce, přičemž občas budí dojem, že nějakou dobu ležel na stole vlivnému "áčkovému" producentovi, který s jeho realizací ale otálel, až film dostal punc ostrého béčka, které láká na Denise Richards a Dolpha Lundgrena. V případě Denisky může zavládnout spokojenost, do padesátky jí sice mnoho nezbývá, rve se jako kobyla, sexappeal má na rozdávání. Kdyby ve filmu neměla mnohem mladší konkurentku Greer Grammer, hájící zájmy temné strany, dalo by se napsat, že je tahákem filmu. Dolph Lundgren bohužel působí ve filmu nadpočetným dojmem. Hrál bez energie, jeho role byla spíše vedlejší, upozaděná, většinu času strávil v kokpitu, v němž (ne úplně věrohodně) pilotoval. Žádnou pořádnou bitku mu tvůrci nedopřáli. Údery tentokrát rozdávaly ženy, ovšem stran akce je to docela bída. Pár slabě a nepřehledně natočených bitek moc vzruchu nenadělalo. Oproti tomu se dá ocenit nápad, který do prudce ohraného námětu s únosy letadel, vnesl i něco nového. Nechybí ani zvrat ohledně změny charakteru jedné z postav, který se dá ale lehce odhadnout. Raritou je účast někdejší dětské hvězdy Jonathana Lipnickiho v roli rozverného stevarda, obrýleného klučinu ze série "Myšák Stuart Little" by v něm ale dnes už hledal jen málokdo. Za skromných cca 80 minut, co film trvá, ani nestihne nudit. Technická kvalita snímku je dost proměnlivá. Film si libuje v animacích scén, které jsou na rok 2017 legrační. Pro příznivce béčkových akčních spektáklů se může jednat o filmovou událost roku, méně náročný divák ocení porci nápadů a přeleští svícen nad Deniskou a Grírkou. Víc už se z toho nepodařilo vyrazit. 6/10 ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Škoda začátek byl slibnej. Vypadalo to, že se jedná o ten typ podfinancovanýho béčka co bude aspoň záměrně stupidní a zábavný, ale platí to jenom pro první půlku. Nejvíc pobavil šaškující stevard a jeho nekompromisní likvidace. Pochopitelně o originalitě nemůže být ani řeč, pokud jste viděli pár filmů na téma únos letadla nebo snad rovnou úplně všechny (jako já) tak vás nemůže nic zaskočit. Klišé se vrší, akce je bohužel kurewsky málo, jak je u posledních podobných levných kousků zvykem a tak zůstává na pobavení jen ta brakovitost snímku, ale ten se bohužel v druhé půlce přepne do zbytečně vážné polohy a už to není ani zdaleka taková sranda.. Takže co tu stojí za zmínku? Mno Deniska je každopádně pořád šukézní. Dolph si tu určitě udělal slušnou bokovku natočenou za pár dní kterou si v záporné roli odseděl celou v pohodě za kniplem a dohromady tu má všehovšudy asi 15 minut a skončí neslavně. Efekty letadla kupodivu nejsou nejhorší a možná spolu s honoráři pro dvě hlavní hvězdy stáli nejvíc. Tak jako tak ve finále z toho je jenom další podprůměrný provařený direct to torrent kousek na který si za pár dní jen stěží vzpomenete.30% ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Když chceš někoho podrazit, nenechávej ho naživu." Já se přiznám, že se mi přepadení letadla od začátku celkem líbilo, jakž takž slušně to i pokračovalo, ale jakmile rachitický botox začal z letadla za letu vyhazovat steroidové týpky, tak začal průšvih. Já tedy v podobných typech filmů snesu nejednu fyzikální debilitu, ale tady jsem se ocitl pod takovou palbou nesmyslů, že jsem si toho musel všimnout. Kromě toho asi není úplně v pořádku, že zástupci padouchů - technik Sharpe se zlobivou Sadie, mi byli mnohem sympatičtější než hlavní hrdinka. To ovšem neznamená, že bych s ní nebyl ochoten absolvovat romantický seskok na padáku. Takový zmetek zase nejsem. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se od 1. února do 26. února 2016 v Los Angeles (Kalifornie, USA). (GASTON73)

Reklama

Reklama