Poslední agent

The Man Outside

(neoficiální název)

Akční / Krimi / Thriller

Velká Británie / Maďarsko, 2001, 91 min

Je to remeselne natocene akcne becko so sviznym tempom. Na 6,5 megovy rozpocet tam je dost akcie (rôzne prestrelky a nahanacky) a s jej kvalitou som spokojny. Je prehladna a dobre prevedena. Obsadenie je tiez slusne. Assante ako hlavny hrdina je skvely. Potesi aj Prochnow alebo stale pekna Ornela Muti. A potom tu je kopa no name madarov, kedze sa film natacal v Madarsku, ktore tu supluje celu Europu. Zapletka tiez nie je uplne blba, takze vysledkom je doteraz najlepsi Hickoxov film, ktory som od neho videl a prvy, ktory je podla mna nadpriemerny. 6/10.(20.12.2015)

• raduna01

Frank Banner slouží u jednotky specializující se na pomoc sovětským špiónům přejít bezpečně na Západ. Bannerova manželka byla při takovém útoku zastřelena. Teď, když studená válka skončila, je Banner vyzván, aby bezpečně doprovodil ex-agenta KGB, kterého chce dostat jak CIA tak ruská mafie.(5.10.2010)

• goodridge

Tento film hodnotim vramci Cckovej kategorie. Vididet tu ze sa nepracovalo s velkmy rozpoctom. ale snaha sa ceni a vysiel z toho celkom pozeratelny film. silne 2hviezdy vramci zanru a za Assanteho ktoreho mam velmi rad(18.1.2013)