Major Jack Holloway a kapitán Lucas uskutečňují zkušební let s novým typem neviditelného letadla Phoenix 3. Z řídící věže s nimi komunikuje Jackův nejlepší kamarád a téměř člen rodiny, kapitán Sparks. Po příletu jim všem gratuluje sám jejich velitel generál Jacobs… Lucas se nabízí, že Hollowayovi zkontroluje kombinézu, protože ten pospíchá, aby strávil weekend s manželkou Jessicou a dcerou Nicole. Na piknik s nimi jede i Sparks. Major Holloway je však náhle odvolán… Když opět začne vnímat, na nic si nevzpomíná. Je však obviněn, že ukradl nový typ letadla a ukryl ho na neznámém místě. Je podezřelý, že má vazby na nějakou teroristickou organizaci. Přestože generál Jacobs svého nejlepšího pilota brání, je rozhodnuto, že se podrobí soudnímu vyšetřování… (TV Prima)

Stanmi

No co si budeme povídat, žádný zázrak to není (jak už koneckonců napovídá hodnocení). Děj se točí kolem neviditelné superstíhačky, která je ukradena, aby posloužila zlým hochům a krádež je hozena na nevinného majora Hollowaye, který tak musí očistit svou čest a nálezt stíhačku. Téma neviditelného letounu, který je ukraden, to v akčních filmech není zrovna dvakrát originální, ale jako zápletka to musí stačit, stejně jako další příběhové ingredience - zrada ve vlastních řadách, únos rodiny a minimum bojových scén s páně Lundgrenem, který tak zůstal daleko za očekáváním, aspoň že si párkrát zastřílí. Co se týče ostatních herců, tak snad lze zmínit jen Roberta Miana (ano opět v záporné roli) a taky Dolphova parťáka v podání Mystra Clarka, herce sic neznámého, ale podávajícího ze všech herců asi nejlepší výkon, kromě toho taky sem tam vyloudí i úsměv na tváři, ty ostatní úsměvy pak vyloudí slabé zpracování. Lovec bouřek rozhodně není filmem úplně špatným, ale moc důvodů ke shlédnutí vskutku nenabízí, teda pokud zrovna nepotřebujete vidět všechny Dolphovy filmy...jinak se radši poohlédněte po nečem kvalitnějším. ()

QuarkCZ

Ani nevím, zaco ta hvězdička je. Je to typická americká naprosto předvídatelná kravina, ale když už nikde jinde fakt nic nedávají a vy máte "nepřemýšlecí" náladu, tak to může přijít vhod :D ()

chosan

Zde koukám to patří k nejhorším filmům ale pro mě je to jeden z nejlepších filmů s Dolpem a myslím si že po Univerzálním vojákovi a Švédovi je to s ním nejlepší film pro mě jasných 70%. ()