The Answers

Krátkometrážní / Komedie / Drama / Fantasy

USA, 2015, 8 min

Michael Goode

Michael Goode

Na pomerne krátkej časovej ploche režisér vyskladal a zrealizoval dôvtipný snímok využívajúci retrospektívne rozprávanie. Hlavná postava odkrýva niekoľko podstatných i nepodstatných momentov zo svojho života, predovšetkým však nenaplnenú osudovú lásku. Daniel Lissing sa svojej role zhostil vydareným spôsobom a jeho mimika ukážkovo zodpovedá emóciám, ktoré majú vyžarovať z konkrétnych scén. Jednoducho originálny, svieži a elegantný počin zabalený do atraktívneho krátkometrážneho príbehu.(3.11.2018)

Originální! Každý cynik by se na tohle měl podívat. A vlastně i všichni ostatní :)(3.1.2017)

Vtipné i dojemné zamyšlení se nad životem. Co chtít od párminutového kraťasu víc.(10.3.2018)

Zajímavý, osmiminutový kraťásek odehrávající se kdesi v limbu. Svým způsobem frustrující, ale pěkný.(31.5.2016)

-3* kraťas, který se snaží zapůsobit na soucit a svědomí. Z mnohých otázek čpí mladická naivita, ale na jedno zkouknutí to tak špatné není. Zhlédnul jsem to tady [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](14.4.2016)

• - Mechanické vlnění (tedy i vlnění vody) určuje vlnu jako množinu kmitajících bodů mezi dvěma body, které kmitají se stejnou fází. Tudíž není pravda jak ve filmu zaznělo, že je vše propojené a je tedy jen jedna vlna. (MaTeMaKe)