Vaříme s Mírou

(pořad)

Další svérázná cooking show z produkce internetové televize Stream.cz, která tvoří protipól snobskému vaření Roberta Mikluše z pořadu Luxus na talíři.

„To, že se můj pořad jmenuje Vaříme s Mírou, má dvojí důvod. Jednak budete vařit se mnou (já se totiž jmenuju Míra) a jednak budeme vařit opravdu s mírou. To znamená jednoduchý rychlý jídla, který by měly potěšit i vaše peněženky. Já vařim pro normální lidi za normální peníze, a ne nějaký designový miniporcičky pro milionáře. Vaření s Mírou se prostě vyplatí," říká o svém pořadu Roman Mrázik alias Míra Hejduk. (Stream.cz)

DavidAAAA

No, chemik Míra je ohromně sympatický. To co předvádí se dá asi žrát jen v největším zoufalství, ale zase, výborný protipól ne snad Luxusu na talíři, ale jako parodie na ostatní pořady o skvělém vaření. ()

ReMusiCZ odpad!

Parodie, neparodie, Jirka Babica s Láďou Hruškou hadr. Mírovo pochoutky bych se bál dát i jako úkol ve Faktoru strachu. ()

Maxusz

Lepší instantní a odpočinkový humor u nás nenajdete, poslední série (Volíme s Mírou) je vůbec nejlepší. Přesahy do společenského dění (nohavice - chtěl jsem je udat vs. Nohavica, jeho spolupráce s StB a podpora Okamury, láhev od okurek vs. Zeman směrem k Sobotkovi aj.) časem vyprchají a lidi už díly tak nedocení. ()

Tonom27

Opravdu se tu najdou blbci, kteří si myslí, že ty jídla doporučuje 😂.... Komedie se vším všudy a Markus Krug jede! 75% ()