Reklama

Reklama

Vaříme s Mírou

(pořad)
Trailer

Obsahy(1)

Další svérázná cooking show z produkce internetové televize Stream.cz, která tvoří protipól snobskému vaření Roberta Mikluše z pořadu Luxus na talíři.

„To, že se můj pořad jmenuje Vaříme s Mírou, má dvojí důvod. Jednak budete vařit se mnou (já se totiž jmenuju Míra) a jednak budeme vařit opravdu s mírou. To znamená jednoduchý rychlý jídla, který by měly potěšit i vaše peněženky. Já vařim pro normální lidi za normální peníze, a ne nějaký designový miniporcičky pro milionáře. Vaření s Mírou se prostě vyplatí," říká o svém pořadu Roman Mrázik alias Míra Hejduk. (Stream.cz)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (65)

kulyk 

všechny recenze uživatele

Jako má Tom Jerryho, Rath Kalouska, Onan penisový loket a kapavka tetracyklin, tak i Mikluš vlastní svou Nemesis v podobě Míry. A já díky chlapcům strávil krásný večer, plný přiblblého hihňání, gůglení normandského másla a přikusování veky, máčené v Hennessy Paradise. Díly obou průkopníků mají kouzelný bouquet sklenky Châteauneuf-du-Vaněk, tedy Nového hradu Vaňkova. Toho kluka mývalího, co si svoje knižní recepisy vcelku uhlídal, na uložtu nejsou a já za ně musím vyhazovat tak nekřesťanské peníze, že mi pak sotva vyjde na mých denních třicet orosených staroušů a jednu nasranou stařenku. Zatím čtyři, ovšem nevylučuji, že vyloučím pátou! ()

salahadin 

všechny recenze uživatele

Vaříme s Mírou aneb Projímadla mají vlastní pořad. Do žaludku bych si sice radši vpravil Miklušovu šlichtu za milion milion řehtačky, ale očím více lahodí kečupové menu za nula nula prdlačky. Docela se nařehtám, i když jede Míra na chLAST MINUTE nebo když s ním jdeme volit, třeba semlít Semelovou a vystřelit po třešních z Autory je vtip z ranku těch dobrých.Kde safra Stream tyhle lidi vyhrabal? No kde! Vždyť takových Mírů po světě chodí hodně, minimálně jeden v každé pořádné vesnici s MNV (místní nálevna vodky). S notnou Mírou nadsázky je to sranda. ()

Reklama

orkadimenza 

všechny recenze uživatele

1. Tatarák ze salámu- 3*, 2. Česká pizza z knedlíku- 5*, 3. Fondue- 5* (ta hudba z TV Nova při říznutí do prstu byla fantastická), 4. Pusinky z rohlíku- 4*, 5. Gothajburger- 4*, 6. Špagety na orientální způsob- 3*, 7. Sváteční guláš- 5*, 8. Špagetobuřt- 4*, 9. Utopené karbanátky- 4*. Vydařená parodie, ovšem chtělo by to nebát se ještě více přitvrdit, protože dementní nechápaví lidi stále žijí, a ano, stále vaří :-) ()

Hopeman 

všechny recenze uživatele

Taky dobrý...jen trochu víc přitvrdit (jak tady někdo poznamenává) sice se to plátkům zlata nevyrovná, alespoň zatím ...ovšem ten potenciál to má a určitě si to najde svý nasr..ý diskutéry....bože jak já ty lidi miluju, jako slepý zmatený myšky v bludišti....u mě dobrý! :-) _____________________________________________________________________________________________ PS: Náhodou Pizza fakt chutná a levná(i pro vegoše) a tataráček libovej a za kačku ! .....jednou mě kamarád učil Mírovský karbanátky (nebo z Valdic) a byly fakt zadara a skvělý ...stačí vám jen strouhanka, voda (v dražší verzi vajíčko) uhněteš hodíš na pánev (když máš olej dáš olej) voprahneš ...posolíš a máš baštu .....hergot já mám hlad...:-) ()

Zagi20 

všechny recenze uživatele

Pořad, který vyvolává spoustu otázek - je to zábavný pořad o vaření největších blafů na světě, nebo je to pořad o vaření, který je tak špatný až je to vlastně sranda??? Myslí to tvůrci vážně nebo si jen dělají z diváků srandu??? Sledují to lidé jen ze srandy nebo podle toho chce opravdu někdo vařit??? A co na to Jan Tleskač??? Dávám 2 hvězdy. Míra je nesympatický idiot, ale jeho recepty jsou dokonalé. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama