Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ne vždy je sousedské soužití mírumilovné. Poznejte příběhy lidí, kterým se proměnilo v noční můru... (TV Prima)

Recenze (5)

Drom 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct, ale ve většině těch dílů, které jsem viděl, rozhodně soucítím se záporáky. Já mít takový retardovaný sousedy, tak je snad taky zlikviduju, vždyť to je skoro služba společnosti. Ono to asi bude tím, jak pitomě to je natočený. Né teda úplně nejpitoměji, může to být mnohem horší, ale i tak je to dost hloupej, přehnanej a senzacechtivej bulvár s klasickými prvky. Opakování, spekulace, dramatizace, výpovědi lidí, kteří slyšeli že... Ale dobrá kulisa, kde idioti dostanou za vyučenou. ()

Reklama

Peddro

všechny recenze uživatele

Série IV epizoda 10 je propagandou proti zbraním. Aby policista na kameru řekl, že si myslí, že by ne každý policista měl mít zbraň. To je pomatenost nejvyššího kalibru. Policista bez zbraně je jen terč v uniformě. Británii mám rád, ale pohrdám tou ideologií neozbrojených policistů. ()

Tryskomyš 

všechny recenze uživatele

Myslím si, že je to dostatečně poučné pro každého z nás. Není nad to, vycházet se svými sousedy dobře. Tyto dokumenty nám ukazují, kam až dokážou někteří lidé zajít kvůli, třeba zpočátku úplně malichernému, problému. A také, že spory se mají řešit, když jsou malé a nenechat je dorůst do obrovských rozměrů. Potom už jen násilí plodí násilí. ()

ajaxx 

všechny recenze uživatele

Velice zajímavé a velice dobře natáčené včetně originálních záběrů. Velmi poučná série, jen je škoda, že u nás se vysílali jen 3 řady. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama