Reklama

Reklama

To je vražda, zapekla do smrtícího receptu

(TV film)
  • Česko To je vražda, napekla: Smrtící recept (více)

Obsahy(1)

V ospalém minnesotském městečku Eden Lake vlastní královna všech pekařů Hannah Swensenová oblíbenou pekárnu, kde se připravují chutné pamlsky a přetřásají nejčerstvější místní klepy. Kromě výroby lahodného pečiva má Hannah zálusk také na kriminální vyšetřování ve městě. Díky svému švagrovi, zástupci Billu Toddovi, který kandiduje ve vypjatých šerifských volbách proti drsnému muži zákona Grantovi, těhotné sestře, jež má každou chvíli rodit, a myšlenkám na děsivé setkání se zlodějem aut, má Hannah neochvějný pocit, že se její život dostává do varu. Všechno se ale ještě více vyhrotí poté, co Hannah objeví tělo šerifa Granta – který byl umlácen s jedním z jejích domácích karamelových košíčků v ruce – a Bill se stane hlavním podezřelým. Hannah se ve snaze prokázat jeho nevinu pustí do vyšetřování případu a záhy zjistí, že Grant nebyl zrovna oblíbený muž. Pohledný detektiv Mike Kingston mezitím zahájí souběžné vyšetřování... (HBO Europe)

(více)

Recenze (2)

chrispe 

všechny recenze uživatele

Asi je to spíš na ty dvě hvězdičky, ale já už se s těma postava sžila v předchozích dílech a tak hodnotím o hvězdu víc. Zápletka je totiž fakt slabá až blbá. Ale kvůli tomu se na tuto "sérii?" nekoukám. Prostě u toho vypnu a je to celkově takový líbivý. ()

Athree 

všechny recenze uživatele

Působí to jako typicky kanadský televizní film. A vida! Předchozí i budoucí snímky této série, jsou kanadské! Ani změna produkce nepomohla. Většina postav je z béčkových filmů (ba i céčkových), děj skáče sem a tam, až už nevíte, zda se řeší vražda, nebo rodinná krize. Další z podprůměrných "kriminálek". ()

Reklama

Galerie (9)

Reklama

Reklama