Skupina mladých lidí, kteří se navzájem neznají, se probudí v uzamčeném skladišti. Jsou nuceni hrát hru, kterou ale může vyhrát pouze jeden z nich, a tím si zároveň zachránit život. Celou hru sledují pořadatelé pomocí kamer, které jsou zasazeny v čele každého hráče. (Miseet)

beso74

Ďalší uzavretý areál väzniaci skupinku obetí, z ktorých prežiť môže nanajvýš jedna. Keď som kedysi videl Kocku, zdalo sa mi to vcelku chytré. Ale odvtedy pretieklo vody a vody a momentálne len za posledné dva mesiace je to tretí film na podobnú nôtu, ktorý som sa odhodlal pozrieť (mám taký pocit, že minimálne ďalších 6 mesiacov sa podobnej téme vyhnem širokým oblúkom). Samotný príbeh nemá čo ponúknuť, 13 minút ide zoznámenie sa s postavami (hlavne jednou), potom nepríjemné prebudenie a dobre známy zvyšok - skupinka sa rozdelí, na tých, čo si myslia, že ich je tam príliš veľa a že by bolo dobre to tam trochu preriediť a tých, čo sa rozhodnú spolupracovať a určite nemienia nikomu ublížiť. Postupne nám súťažiacich ubúda a aj u váhavých sa postoj k násiliu radikálne mení. Napätia je ako šafranu, logika žiadna, v bludisku sa ľudia nájdu ľahšie ako na námestí (pravda, ak to scenáristom vyhovuje) a hlavní zaporáci si veria až príliš, ani ich nenapadne, žeby sa mohli podraziť. Aj samotný koniec vyzerá ako keby bolo treba ešte zaplniť niekoľko minút obrazom a tak sa nadstavilo raz a ešte raz. Nemyslel by som si, že nakoniec budem odporúčať 31 od Roba Zombíka, ale v porovnaní s tým, je to hotový skvost, skúste si radšej pozrieť jeho. ()

dannyd14

X-tá variácia na saw o ľuďoch, ktorí sa po diskotéke zobudia na neznámom mieste a jedinou pointou je, že iba 1 z nich sa môže zachrániť. Odlišuje sa to niektorými prvkami ako tým, že trýznitelia si vsádzajú na víťaza hry, postavy nemajú vymedzené úlohy, ktoré musia splniť a na svojich hlavách majú umiestené kamery, ktoré keď si strhnú, tak zomrú okamžite. Občas prekvapia niektoré pasce, ale skôr je to len čisto o tom, kto ostane posledný živý. Máme tu zaujímavú lokáciu, kdesi v opustenom schátranom sklade mimo civilizácie, gore celkom fajn, už zo začiatku uvidíme rozleptanie hlavy kyselinou sírovou. Keďže ide o survival a počet postáv je celkom dosť, tak príde aj k rozdeleniu na dva tábory. Na jednej strane tí, čo chcú radšej držať spolu a nikoho nezabíjať a na druhej strane tí, čo sa chcú držať zadanej úlohy a vyhrať hru. Ten kto hru vyhrá, je už dopredu nad slnko jasné, ale že bude záverečný súboj posledných hráčov v hre taký prehľadný, to som nečakal. Celkovo to na mňa urobilo dobrý dojem, nenudil som sa ani chvíľu, postavy mi prišli sympatické, aj úhlavný nepriateľ s jeho psychopatickým úškrnom. Mozartova hudba to ešte viac oživila. Koniec filmu sa mi zdal trochu rozpačitý a zbytočne naťahovaný. ()

Shanen29

Nic nového,kromě vsazených kamer do čela.Gore jenom lehce přelítne přez obraz,sice herci nehrají špatně,ale nové tváře i tak nedodají filmu tu gradaci.Je potřeba vymyslet nové scény a nesrovnávat kult SAW. ()

Mamlas odpad!

Vemte pár kámošů, najděte opuštěnou halu, na čela si nalepte víčka z PET lahví, choďte po té hale a přitom se natáčejte. To, co vytvoříte, bude stejně dobré nebo lepší než tahle blbá a nudná sračka. ()

Dickator

Opravdu si nemyslím, že si tenhle film zaslouží tak nízké hodnocení. Ano, sice to není originální námět, něco na ten způsob už tu bylo mnohokrát, nicméně provedení je vcelku dosti zajímavé, a konec, ač trošku očekávaný, nezklamal. Já jsem spokojen a dávám 75%. ()

brasek

Nie veľmi pôsobivý snímok. Hra o prežitie v tomto podaní veľmi nebaví, nemá atmosféru a je vlastne aj dosť čudná. ()

Pan.Antonin

"Dveře se otevřou tehdy, až zbyde jediný přeživší a ostatní budou mrtví." Jedna skupinka je zamčena ve skladišti a musí se s kamerami na čele navzájem pozabíjet a druhá skupinka je sleduje a sází na ně.  Zajímavý námět byl ale pohřben špatným scénářem, režií i herci a tak jsme dostali dost slabou podívanou, která si nezaslouží víc než jednu hvězdu. Škoda. Mělo to na víc. ()