Reklama

Reklama

Hurricane Bianca

Komedie
USA, 2016, 82 min

Videa (1)

Recenze (7)

Marze 

všechny recenze uživatele

Muž s orientaci gay učí na malé škole v prudérním Texasu a kvůli své sexuální orientaci ztratí práci. Převlékne se za ženskou a vrátí se do práce do té samé školy to ukázat svým utlačovatelům. Je to hrozné co se týče vývoje postav, nesmyslné zápletky a mnoho karikatur a klišé. Je to nízkorozpočtové a myslím že se peníze sehnaly crowd fundingem na internetu. Zajímavé jsou jenom kostýmy. ()

Radim 

všechny recenze uživatele

Jen pro někoho. Šílené herecké výkony, stupidní scénář, amatérská filmařina. Ve své nedokonalosti ale zábavné. ()

Reklama

spaceboyCZ 

všechny recenze uživatele

Pro fanousky Drag Queens a Drag Race naprosta povinnost. Bianca je proste jedinecna, neuveritelne sva a proste skvela. To, ze zapletka celeho filmu je obycejne Ccko televizni produkce v '95 je vec druha, tohle je ale o Biance a jejim charizmatu.. ()

hansel97 

všechny recenze uživatele

Tohle fakt není pro každého, i pokud máte rádi RuPaul's Drag Race a fandili jste Biance. Jako stand up komička to má zvládnuté na jedna, ale postavit na tomto charakteru celý film je odvážné a vlastně tak jediné, co tahle komedie může nabídnout. Je to takový speciál pro fanoušky se slabým scénářem a vším, ale vyloženě to neuráží. ()

Loooki 

všechny recenze uživatele

Iba pre fanusikov Bianci Del Rio a pravdupovediac ani tich nie, nakolko jej stand up routine je len v strede filmu pozehnane a potom uz len ako safranu. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama