• Španělsko

• Kanada

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Španělsko / Kanada, 2016, 91 min

• silentname

"Ozzy" je ďalším zbytočným animákom vo filmovom svete, ktorý nikto nepotreboval, nikto nechcel, no aj tak sme sa ho nejako dočkali. Úprimne, kto chcel v živote vidieť psiu basu, v ktorej pracujú psi? Je to jednoducho trápne. Podobne ako sme minulý rok mohli vidieť v prípade filmu Norm Of The North. Dej je stupídny, animácie sú lacné, postavy sú otravné a celé to pôsobí ako zbytočný film, ktorý si neužije dokopy absolútne nikto. Neviem komu by som toto odporúčil, pretože neviem ani povedať, komu by sa toto reálne páčilo. Nič vo filme nedáva zmysel, všetko je skôr ako paródia, než ako reálny animák pre deti a chýba tomu akýkoľvek šarm alebo sympatia. Možno s výnimkou jednej postavy sú všetci otravní. A môže za to aj maximálne otrasný dabing, kde žiadny z týchto hercov nevie absolútne dať týmto postavám ducha. Nehovorím o našich slovenských predstaviteľoch (tú verziu som nevidel) ale o originálnych hlasoch. Katastrofa. "Ozzy" je podľa mňa film, ktorý nikto nepotrebuje vidieť. A nie je jediný dôvod, pre ktorý by to stálo za to. Vyzerá to hrozne, znie to hrozne, je to napísané hrozne, je to zrežírované hrozne. A vie mi niekto vysvetliť, prečo tu máme väzenie, ktoré vedú psy? Najmä keď sú v tomto svete aj ľudia? Držte sa ďalej a rovnako držte ďalej aj svoje deti. Ak chcete film podobného typu, ktorý je lepší, radšej si čeknite The Secret Life Of Pets. Hodnotenie: D-(21.2.2017)

• LencaN

Hodně dětské, ale což. Myslím, že malým divákům bude jedno, že to nemá brilantní scénář a prvotřídní grafiku. Hlavně, že je to barevné, hýbe se to a běhají tam roztomilí pejsci. Možná jsem už jízlivá, ale tento animáček opravdu nepřinesl nic světoborného. Jen se jeden pejsek ocitl v jakémsi psím pracovním táboře/vězení a snaží se odsud dostat zpět ke svým lidem. Toť vše. Příběh jsem dokázala shrnout do jedné věty. Masakr.(5.5.2019)

• oveckaoa

V dnešní době už točí animáky kdekdo a bohužel podle toho to taky tak vypadá. Totálně průměrná záležitost o psovi, který se chce dostat z psího vězení, která nemá co nabídnout. Nezasmál jsem se ani jednou a v podstatě vše už bylo viděné v lepším provedení (mimo jiné Slepičí Úlet - scény s vězením , Toy Story 3 - scény s vězením, Tajný Život Mazlíčků - pes co se chce vrátit ke svým pánům, Bolt - pes figurující v komiksu). Naopak mě iritovala postava té holky a celkově všichni zde mají iq houpacího koně. 40 procent dávám jen kvůli tomu, že je to lepší jak Pračlověk, Pes Rocku a Norm.(15.7.2018)

Klasický animovaný produkt pro celou rodinu. Je zde hrdina, kterého si musíte zamilovat, už jen proto, že je to pejsek. Je zde snaha dostat se zpátky k rodině. Jsou zde vtipné postavičky, smutné osudy, zlí antihrdinové, prostě všechno, co potřebujete, navíc to má celkem snesitelnou animaci. A k tomu vůbec nic navíc.(13.3.2017)

• JaHo

Naprostá ztráta času. Film byl jistě zklamáním i pro jeho tvůrce. Příběhové i grafické zpracování na úrovni žáka základní školy (čímž teď některým křivdím). Film si nezaslouží být viděn, honem si vyberte nějaký jiný. Ani chvilka zábavy. Některé filmy mohou být až tak špatné, že by člověka lákalo zjistit proč tomu tak je. Tento film neumí ani to. 0%(14.12.2018)