Elitní policajtka

Raid dingue

R.A.I.D. Special Unit

Komedie / Akční

Francie, 2016, 105 min

Ta holka byla nejen nešikovná, byla taky i blbá. Kdyby frantíci trochu ubrali na blbosti, mohla z toho být i skvělá komedie.(12.4.2018)

• Cinematrix

Johanna Pasqualiová byla nejenom úplně blbá, což by u policajta zase tak nevadilo, protože to není nic ojedinělého, ale ona postrádala sebemenší zbytky soudnosti. V rádoby komediálních situacích mi za ní byla úplná hanba, protože takového kreténa aby jeden pohledal i v řadách policistů. Zřejmě na tom měl být postavený humor, který se v tomto podání mnohdy vydával hluboko za hranice trapnosti. Možná by nebylo od věci, kdyby komedie režíroval někdo, kdo má smysl pro humor a klidně bych do castingu obsadil herce, kteří ho mají taky.(15.4.2018)

• Hollohlaway

V podstatě mi celkem přišlo vtipný všechno kromě nešikovně se motající ženské verze Pierra Richarda. Tyhle troubové mi nikdy moc humorní nepřišli. Ostatní osazensto to celkem vylepšilo, ale hlavní postava je prostě blbá, až to není k úvěření.(8.4.2018)

Komedia o jednej nesikovnej policajtke, ktora sniva o tom, ze sa dostane do francuzskej obdoby SWATU. Co sa jej vdaka protekcii od otecka ministra podari a tak sledujeme jej rôzne eskapady, ktore mali byt zabavne. Vsetko stoji a pada na obsadeni hlavnej hrdinky a v pripade Alice Pol skôr pada. Humor je zalozeny na obycajnom gulani ocami, neustalom padani na zem alebo vydavani divnych zvukov. Predstavte si, ze by sa jedneho dna Mr. Bean zobudil a rozhodol sa, ze nastupi do SWATU. V podani Rowana Atkinsona by bol aj takto jednoduchy humor neskutocne zabavny. Nesikovnost Alice Pol pôsobi väcsinou trapne. Jej neuspechy vo mne nevyvolali ani pocit lutosti. Skôr som mal chut ju zabit. Nastastie mimo nej film funguje celkom solidne vdaka vedlajsim postavam. Sefovi Swat oddelenia, ktoreho neustale musi prehovarat jej otec, aby ju nevyhodil. Nevrly instruktor (Dany Boon), ktory nestrpi akukolvek zenu. Atd. Naviac obcas je Alice Pol natolko mimo, ze som sa nad jej ubohostou parkrat zasmial.Takze aj ked to malo ovela väcsi potencial ak by v hlavnej ulohe hrala skutocne dobra komečka, tak raz sa to dalo vydrzat bez pretacania. 5/10.(15.1.2018)

• niethustra

Další z řady filmů o tom, jak blbka sérií podvodů ke štěstí přišla. A protože to má být navíc o tom, jak se tahle blbka stane první ženskou přijatou k nějakým elitním fízlům (a na konci za to ještě dostane medaili), nechci raději ani vědět, co tím chtěl kdo říct.(2.5.2018)