Elitní policajtka

Raid dingue

R.A.I.D. Special Unit

Komedie / Akční

Francie, 2016, 105 min

"Po klenotnictví je Vaše DNA a všude jsou Vaše otisky. Dokonce i na zbrani lupičů, kterým jste pomohla uprchnout." Policistka Pasqualiová je strašná. Chová se idiotsky, vystavuje na obdiv svou tupost a ještě se podivně ksichtí. Nemám ji rád. Jenže mezi záchvaty své debility mě několikrát srazila k zemi smíchy. Prostě stačilo spoutat své kolo, mlátit do krku ochranku svého otce, zmasakrovat prezidenta, střílet chlapům do rozkroku či lézt na budovu rychlostí volného pádu. Připadám si jako snadná oběť, ale já jsem se smál. Jinak ovšem nejsem žádný sexista a přesto souhlasím s prokletým Evženem v tom, že ženy do elitní jednotky RAID nepatří. Vždyť pořád čůrají a kombinézy na to nejsou uzpůsobené. Tomu říkám argument.(19.7.2018)

• Cinematrix

Johanna Pasqualiová byla nejenom úplně blbá, což by u policajta zase tak nevadilo, protože to není nic ojedinělého, ale ona postrádala sebemenší zbytky soudnosti. V rádoby komediálních situacích mi za ní byla úplná hanba, protože takového kreténa aby jeden pohledal i v řadách policistů. Zřejmě na tom měl být postavený humor, který se v tomto podání mnohdy vydával hluboko za hranice trapnosti. Možná by nebylo od věci, kdyby komedie režíroval někdo, kdo má smysl pro humor a klidně bych do castingu obsadil herce, kteří ho mají taky.(15.4.2018)

To co vypadalo jako parádní komedie nakonec nebyla což je škoda mělo to něco do sebe.(11.7.2018)

• kulyk

Nezajímavá kobyla s nezajímavým životem v nezajímavé jednotce nezajímavě nezajímá nezajímavého pakoně. Schválně by mi zajímalo jestli uhodnete, jaký ten film je?(26.9.2018)

Komedia o jednej nesikovnej policajtke, ktora sniva o tom, ze sa dostane do francuzskej obdoby SWATU. Co sa jej vdaka protekcii od otecka ministra podari a tak sledujeme jej rôzne eskapady, ktore mali byt zabavne. Vsetko stoji a pada na obsadeni hlavnej hrdinky a v pripade Alice Pol skôr pada. Humor je zalozeny na obycajnom gulani ocami, neustalom padani na zem alebo vydavani divnych zvukov. Predstavte si, ze by sa jedneho dna Mr. Bean zobudil a rozhodol sa, ze nastupi do SWATU. V podani Rowana Atkinsona by bol aj takto jednoduchy humor neskutocne zabavny. Nesikovnost Alice Pol pôsobi väcsinou trapne. Jej neuspechy vo mne nevyvolali ani pocit lutosti. Skôr som mal chut ju zabit. Nastastie mimo nej film funguje celkom solidne vdaka vedlajsim postavam. Sefovi Swat oddelenia, ktoreho neustale musi prehovarat jej otec, aby ju nevyhodil. Nevrly instruktor (Dany Boon), ktory nestrpi akukolvek zenu. Atd. Naviac obcas je Alice Pol natolko mimo, ze som sa nad jej ubohostou parkrat zasmial.Takze aj ked to malo ovela väcsi potencial ak by v hlavnej ulohe hrala skutocne dobra komečka, tak raz sa to dalo vydrzat bez pretacania. 5/10.(15.1.2018)