Seriál malých príbehov inšpirovaných skutočnými policajnými zásahmi na základe reálnych výjazdov. Nový polohraný seriál TV JOJ sa inšpiroval policajnými správami o skutočných policajných zásahoch. Policajti riešia od ukradnutých bicyklov či suseda, ktorého pohrýzol pes, až po podozrenia z trestných činov lúpeže peňazí na benzínovej čerpacej stanici či podvody na senioroch, bitky a útoky na manželov alebo rodičov. Veľa prípadov slúži ako výstraha, ako sa nedať podviesť či oklamať zlodejmi a takzvanými profesionálnymi klamármi, ktorí denne pripravujú Slovákov o majetok a úspory. Sú príbehy, ktoré vyvolajú úsmev, lebo sa končia relatívne dobre a zmierlivo, pretože vinník si prizná chybu, ospravedlní sa, prosí kamaráta, suseda, brata o odpustenie a dostane len blokovú pokutu. V seriáli uvidíme veľa známych hereckých tvárí, ktorí sa objavia v postavách policajtov aj okradnutých, zbitých či inak poškodených občanov. (TV JOJ)

alba odpad!

Už názov relácie poukazuje na to, že pôjde o bulvárne spracovanie policajnej tematiky, keďže slovo „škandalózne" je typickým prídavným menom v senzáciuchtivom bulvári. "Škandalóznym" by som ale nazvala spracovanie danej tematiky. Nečakám, že produkcia TV JOJ prinesie niečo nové a kvalitné, avšak ak na to nemajú, prečo sa pokúšajú robiť nekvalitné „braky"? Herecké výkony? Aké? Kde zohnali tých ľudí? Na ulici ich oslovovali? Vedia vôbec títo ľudia, ako reálne policajná práca vyzerá? Nedá sa na to ani pozerať, neodporúčam. Tie herecké výkony sú odstrašujúce. Mohli by ich použiť ako príklad pre budúcich hercov, ako sa nemajú pred kamerou správať. ()

topi

Nemůžu za to, ať mi každý odpustí takové hodnocení, ale já se sledováním Poldů v akci bavím absolutně královsky!! Slovenská verze oproti české navíc obsahuje ještě "dramatickou" hudební složku a dokonce i záliby a vlastnosti strážmistrů , kteří vystupují a "hrají" v jednotlivých dílech. Občas jsou trestné činy přiblíženy divákům a "akčním" způsobem předvedeny. Neskutečná dementnost scénáristů, neskutečné výkony policajtů a všech ostatních osob, tohle prostě nejde už ničím předčit. Takové příběhy nemůže vymyslet normální a soudnej člověk. U dílu, ve kterém studenti na hřbitově chlastají a zneuctívají hroby a jedna babka, která na ně zavolá policisty a pořád jim kafrá do vyšetřování, to jsem se málem smíchy připosral. ()

Richmond odpad!

Toto televízia JOJ nemôže myslieť vážne. Sme zvyknutí, že televízna zábava je hlúpa a primitívna aby naštvala normálnych ľudí a pobavila tupé mozgy. Ale toto nie je ani komédia, paródia či satira. Tu sa jedná o "autenticky" zahrané príbehy z reálneho života. Päťkorúnoví herci, rekvizity, kamera, scenár (ak vôbec je nejaký) pretože tí herci kecajú kokotiny v jednom kuse... A keď si už nemyslíte, že to môže byť ešte horšie, vtom príde reklama. Ospusťte mi takéto tvrdenie, ale kiežby s redakciou TV Joj narobil niekto taký cirkus ako s redakciou časopisu Charlie Hebdo vo Francúzsku. Dotyčný, ktorý by sa na taký čin podujal by tým ZACHRAŇOVAL ŽIVOTY. 0% odpad ()

Arsenal83 odpad!

Neskutočná odpadová komédia. 15 kiloví policajti nie sú schopní vyraziť dvere, hlasy majú mocné jak králiky, rešpekt by vzbudili len v homo bare. Znôšku nehercov doplňuje super kamera nastavená tak, že skôr uveríte v Star Trek ako skutočný príbeh, než tu v nejaký pocit hodnovernosti. Natočené pre slovenské stádo, ktoré po dvanástke vo fabrike sadne na gauč a potrebuje relácie na svojej intelektuálnej úrovni. ()

MM_Ramone odpad!

Život a hooligans kamaráti ma naučili, že všetci policajti sú bastardi (A.C.A.B. - All Cops Are Bastards). To už dávno viem a ťažko ma niekto niekedy predsvedčí, že to tak nie je. Policajti sú zakomplexovaní čuráci, s ktorými sa nedá ani len rozumne komunikovať. Mali by pomáhať a chrániť, to však je iba prázna fráza, čo majú napísanú na služobných autách. Sú to jebnutí uniformovaní kokoti, ale nie až tak kokotsky kokotskí ako ich vykresľujú v ochotníckom projekte "Policajti v akcii - Škandalózne prírady". Chvíľu som bol v tom, že je to nejaká paródia, satira či podivný sitcom, ale oni to myslia vážne. TV JOJ zaradila do svojho vysielania vskutku totálne primitívny odpad! ()