Reklama

Reklama

Riverdale - Série 1 (2017) (série)


Kapitola 10: Ztracený víkend (S01E10)

(epizoda)
  • USA Chapter Ten: The Lost Weekend

Obsahy(1)

Betty se během Fredovy nepřítomnosti rozhodne Jugheada překvapit narozeninovou párty u Archieho. Veronica odhalí znepokojivé informace o svém otci a Cliffordovi. (Netflix)

Recenze (2)

TomX2

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po zhliadnutí prvého dielu (1*) som vôbec nečakal, že ma to časom bude baviť. A ono ma to naozaj baví. Riverdale neberiem ako kriminálku (a ak áno, tak ako zlú kriminálku), ale skôr dráma o vzťahoch medzi obyvateľmi jedného mestečka doplnené trochou záhady a mysteriózna. Hlavné postavy sú pomerne sympatické (Archie, Betty, Veronica, Jughead) a každá skrýva nejaké tajomstvo, vedľajšie už síce (až na Freda) menej, ale za to sú vcelku zaujímavé. Od chaotického prvého dielu som naozaj nečakal, že sa mi to bude páčiť. ()

breebee 

všechny recenze uživatele

Skvělý seriál, který se vlažně rozjíždí. Nemusí vás ani nijak bavit ta hlavní zápletka nebo celkově to tajemno, já si prostě užívám příběh teenagerů jež mají skutečné reálné problémy, které se snaží zvládnout jak nejlépe umí. Většina postav je skutečně zajímavá a zábavná, to jak se jejich životy proplétají je vskutku fascinující. Připomíná mi to takový mix super drbny a původních upířích deníků. ()

Reklama

Galerie (10)

Reklama

Reklama