Zběsilá pomsta

• Česko Rozzuřený pes (více)

V roce 1959 Indočínu ovládají kriminálníci - vietnamští vojáci a evropští váleční zločinci. Všude vládne bezpráví, brutální násilí a lidský život nemá žádnou cenu. Pracovní tábor Den-Dhin-Chan vedou čtyři extrémně nebezpeční zločinci. V nejhorším vězení země se ocitl bývalý světový šampion v boxu, Martin Tillman (Scott Adkins). Holý život si zachraňuje zápasením v turnajích, na kterých bohatí zločinci vydělávají vysokými sázkami na jeho vítězství. Tillman se spoléhá na to, že si tak koupí lístek na svobodu a vrátí se domů, do Evropy. Když se však blíží čas jeho propuštění, zkorumpovaní věznitelé udělají vše, co je v jejich moci, aby mu odchod znemožnili. (JOJ Cinema)

Acrobat odpad!

Tak vraj ani Ježiš s ním nesúhlasil. A s kým ? Nejakou legendou o ktorej nikto nikdy nepočul. A Jesse to sfilmuje ešte aj spôsobom, o ktorý by nik nemal mať záujem. Z pozično filmárskeho hľadiska sa jedná o slowmotion verziu Ramba 4. Zbytočne afektovanú a až stupídne krvavú. Adkins s jedným výrazom tváre a režisér s jedným rukopisom. Navodiť nudným dojmom cestu pomsty, o ktorej rozpráva mŕtvy muž. Forma sa blíži k telenovele a televíznym seriálom vlastnej výroby odpadových komerčných staníc. K ničomu nevedie ani dramaturgia a radenie scén. Scenár na dve A4 nemôže navodiť ani latentný záujem. Dojmy sa minuli s guľometnou paľbou na statický cieľ bez možnosti jeho trafenia. Filmárska bieda a utopenie sa vo vlastnej nechutnej CGI krvi. (videné 13.06.2018, Dajto Archív) ()

johnsnow

Ďalšia vydarená spolupráca Johnsona a Adkinsa. prvá polka síce trochu škrípe ale v tej druhej sa prepne na revenge mód a ide sa až do konca. Ba aj krvavé gore sa pridá. A záverečný súboj je fajn. Plus poteší aj roľa "brata" Vladimíra Kulicha. ()

Kushina

Přesně ten typ filmů, kde první půlka je dobrá a druhá půlka to zabije naprosto béčkovým přístupem. Bojové scény byly opravdu až komické. 40% ()

chytri

Po 30 minutách: Není to zas tak špatné, beze všeho dám 3* Po 1 hodině : Tak nám to nějak slábne a časové linie nedávají smysl (Adkinsonovi narostou vousy rychleji, než si stihne seškvařit ránu). Po 90 minutách: Tak dám 1* a to je maximum. Takhle dojebanej film jsem dlouho neviděl. ()

KapitanKuraz

Jasně, nemůže se to rovnat jiným čtverkám v hodnocení, ale na Skota Edkinsa, tady Ira, víc než dobré. Haha, to mi ale ide tá čeština, som šéf. ()

Pavelkedar odpad!

Takovou sračku jsem snad ještě neviděl. Naprosto absurdní a obskurní fajt scény. Tisíce vystřelených nábojů na Adkinse a ani jeden zásah. Hotovej kapitán Kloss  Jedinné pozitivní a akční - bylo vidět v akci Mg 42 a STG 44 . "Todle" snad jen pro příznivce "Baník 3,14-čo!  a čtenáře Blesku. Tohle by votrávilo snad  i sledovače Růžový zahrady a Ulice. A to už je co říct! ()

Bragi66

Ano, je to samé buch - buch a sem tam prásk, ale proti kunfačkám z rákosí je to o třídu výš. A také nesnižují boj tím, že by se tam mlátili kuchyňským nádobím jako v každé druhé segalovce. ()

coolsender

Klišoidní snad ve všech ohledech... jenomže je to natočený překvapivě dobře. Já se nenudil a oproti Hard targetu 2 se Adkins zvednul o několik levelů i herecky. Hérečka jedna :-D ()

Zupan_

Veľmi lacný film ktory zachraňujú ako tak hlavný herci ,skvelý Kulich ako záporák a neokukané prostredie Indočíni v 60tich rokoch. Atmosférou trocha pripomenulo americké VHS mlátičky zo začiatku 90tich rokov. ()