Woodstock '94

Dokumentární / Hudební

USA, 1995, 165 min

Jako ostatní zdejší hodnotím jen za vystoupení NIN, protože to je tak koulervoucí nářez, kterýmu se současná live performance (nejen) od Devítipalcových hřebíků sotva vyrovná. A to i přesto, že Trentovi sem tam vypadne mikrofon a že moji nejoblíbenější "Wish" odzpívá sotva z poloviny. Celej koncert k vidění na YT.(29.5.2016)

Hodnotím jen syrový, kulervoucí, nezapomenutelný a bez debat naprosto legendární koncert NIN.(14.5.2014)

Za NIИ.(26.3.2013)

• klima777

Ne, ne. Z tisíce různých, mnohdy protichůdných důvodů. Takže: Hvězdičky jsou pro NIИ a Rollinse. Ostatek je v lepším případě šaškárna. A nebo ukázkové exemplum naivního sedání na klamné ostří reklamy.(29.5.2014)

Pět hvězd pro NIN. Škoda, že Stephen Hawking nestihl sepsat návod na univerzální stroj pro přesun v čase, jinak by se tam v 94 Trentovi na mikrofonu houpala přinejmenším moje podprsenka.(21.9.2018)