Pamela & Tommy Lee: Porno bez cenzury

Pornografický

USA, 1998, 76 min

Tommy Lee
  • m4xp4yn3

Těžce podceněný skvost o několika duchovních rovinách, skrz jehož neprostupnou slupku se dostanete až na několikátý pokus. Životní výkon Tommyho Lee, který zvládá zároveň režírovat, držet kameru a excelovat v hlavní roli. Body strhávám za příliš zdlouhavé erotické scény, zbytečně brzdící toto jinak skvělé konverzační drama, a za zvolený filmový materiál, neboť tento druh pásky se pro své mdle-lyrické tóny hodí spíše pro komedii. Ukázkový příklad filmu s ocasem.(9.1.2010)

• Lima

Jéjé. No tohle megadílo bych tady ani nečekal :o) Takže - kamera vynikající, scenář rovněž, režie jakbysmet. Casting je dokonalost sama. Tommy má hezkou kérku, je herecky velice zdatný a svým vášnivým herectvím inspiroval i Pamelu, která zde podává největší herecký výkon své kariéry. Známý filmový recenzent František Červenokostelecký, toho času na pavilónu č.12 v bohnické léčebně, označil toto dílo za jedno z nejvýznamějších postmodernistických děl 2.poloviny 20.století. Myslím, že není potřeba nic dodávat.(20.7.2003)

• TERRORDROME

Asi každý muž chcel viedieť Pamelu Anderson v porne, ale toto domáce video stojí za úplný prd a dokonca by som povedal že je naprosto antivzrušujúce. Takmer 80 minút ničoho s mizerným obrazom. Na Pamelu sa tu prakticky nedá pozerať a na Tommyho feťáckeho vtáka už vôbec nie. Jedným slovom - BLĚĚĚĚ...(3.7.2011)

• SOLOM.

Ale tak kdysi jsem Pamelu docela žral, když ještě běhala po pláži v červených plavkách. Když se mi poletech dostalo tohle home video do rukou, tak proč bych si ho nepustil. Ještě štěstí, že existuje rychlé přetáčení, protože bych u toho místy opravdu usnul. Sexu je tu docela málo a stejně je to lepší na živo!!!(1.7.2011)

• paascha

zdá se, že s bobtnajícím objemem a klesajím průměrným věkem uživatelů se ve zdejší databázi setkáme za chvíli s ještě většími perličkami. Co bude příště, home video malého onanisty? Nezdá se vám, děti, že původní idea je úplně fuč? Porno s kozaticí pamelou nemá s filmem nic společného, stejně jako stupidní TV soutěže(8.11.2007)

• - Predajom približne 600 000 kópií tohto videa je toto video jedným z najpredávanejších videí pre dospelých všetkých čias. (Raccoon.city)

• - Záběry Pamely a Tommyho neměli nikdy spatřit světlo světa, avšak stavební dělník, který pracoval na jejich nové koupelně, využil příležitost a kazetu s jejich hrátky odcizil. Po néuspěšném vydírání ji bez okolků vyvěsil na internet. (korbitch22)

• - Části tohoto domácího videa byly natočeny v Pamelině obytném přívěsu během natáčení filmu Barb Wire. (DaViD´82)