Pamela & Tommy Lee: Porno bez cenzury

• Česko Pamela Anderson: Sex živě (více)
všechny plakáty

Pamela Anderson, proslulá především díky své roli v seriálu Pobřežní hlídka a svému uměle zvětšenému poprsí, a její tehdejší manžel Tomy Lee, předvádějí, jak vypadá soulož na lodi. Začíná orálním sexem, končí ejakulací na Pamelino poprsí. (Heroin17)

Lima odpad!

Jéjé. No tohle megadílo bych tady ani nečekal :o) Takže - kamera vynikající, scenář rovněž, režie jakbysmet. Casting je dokonalost sama. Tommy má hezkou kérku, je herecky velice zdatný a svým vášnivým herectvím inspiroval i Pamelu, která zde podává největší herecký výkon své kariéry. Známý filmový recenzent František Červenokostelecký, toho času na pavilónu č.12 v bohnické léčebně, označil toto dílo za jedno z nejvýznamějších postmodernistických děl 2.poloviny 20.století. Myslím, že není potřeba nic dodávat. ()

Prochy38 odpad!

To myslíte vážně? To už se sem dává každé amatérské porno? A že je to zrovna Pamela, bych aspoň čekal nějakou úroveň. Ale je to trapné home video, které postrádá cokoliv, co by mělo jen z dálky naznačovat, že jde o film. Nemám za co dát *. Jak se mi Pamela fakt líbí, tak za toto nejde ani kývnout hlavou... ()

Herr_Flick

Nej-(doplňte si každý sám)-ší blondýna zde má přes 150 fanoušků, včetně mě :-). A co si budeme povídat, k ní ten žánr prostě a jednoduše neodmyslitelně patří stejně jako pivo k fotbalu a charakterizuje Pam možná i víc, než veleslavná Pobřežní hlídka. A že má talent holka zlatovlasá… Takže když to vezmu kolem a kolem, i když jsem to vlastně nikdy neviděl celé (troufnu si tvrdit jako 99% hodnotících) a na jednu stranu to tu nemá co dělat, ale když už to tady straší, tak na tu druhou, ve svém žánru je to dobré. Jistým způsobem dokonce originál. Ale všichni dávají odpad, protože by si nikdo z nich nikdy nic takového nepustil... ()

smrtubohem

Přesně jedna z věcí, která mne přinutila k zamyšlení, zda se "komplexnost" zdejší databáze neuchyluje někam šejdrem, někam, kde by to asi býti nemělo. Považte: porno, realityšou, soutěžní pořady, koncerty, velká spousta dokumentů sem PROSTĚ A JEDNODUŠE NEPATŘÍ! Jo a co se týče Pamelina řádění: nezměrně hloupá plastokozá kravka mně nikdy nezaujala, navíc i při občasném dívání na péčko volím řekněme "kvalitnější" záležitosti na "úrovni" a ne takovýto rozostřený roztřepaný oplzlý a nechutně zprofanovaný záznam. ()

kingik

Vidět nenalíčenou Pamelu není zase tak šokující pohled. Stejně tak i domácí porno s Tommym a s ní nemá moc vysoké kvality. Pamela má neskutečné tělo. To ano, ale na druhé straně nic moc tady není vidět a to je asi to nejslabší. Dost se tu kecá o ničem a na zmíněné hrátky se tu dostane jen v několika málo scénách. Navíc čekal jsem,že tato slavná sexbomba bude v posteli pěkná divoška, ale je to slabota, pánové a dámo. Jen leží a drží. Mnoho povyku pro nic. ()

• Záběry Pamely a Tommyho neměli nikdy spatřit světlo světa, avšak stavební dělník, který pracoval na jejich nové koupelně, využil příležitost a kazetu s jejich hrátky odcizil. Po néuspěšném vydírání ji bez okolků vyvěsil na internet. (korbitch22)
  • Části tohoto domácího videa byly natočeny v Pamelině obytném přívěsu během natáčení filmu Barb Wire. (DaViD´82)
  • Predajom približne 600 000 kópií tohto videa je toto video jedným z najpredávanejších videí pre dospelých všetkých čias. (Raccoon.city)