Přicházejí v noci

• USA It Comes at Night (více)

Rodina žijící v lesích daleko od civilizace se snaží ochránit od nákazy, která se šíří po celém světě. Do jejich domu se uprostřed noci vloupá muž, který se pro svou rodinu také rozhodl udělat vše, co je v jeho silách. Oba muži se rozhodnou spojit své síly, rodiny a vzájemně si pomoci, ale strach a obavy jsou silnější a nakažený může být kdokoli. (Lucccy.N)

xulux

Viděl jsem dnes dva "horory" z produkce A24 (X a Přicházejí v noci), až příště uvidím jejich logo, vypínám televizi. Ani na staré "béčkové" horory to nemá, samá nuda, hodinu se čeká na první krev a stejně to je nuda ... ()

yrwen

Tento film je o ničem. Film někde náhodně začne a náhodně skončí. Jediné co se dovíme je to, že svět se zhroutil kvůli záhadné nemoci, každý člověk je nebezpečný a ....... to je konec filmu. Následuje nekonečný seznam otázek: Co je ta nemoc? Co způsobuje? Jak to začalo? Kam běžel ten pes? Proč se nevrátil? atd.. Když už děj začne trochu gradovat, tak je rychle useknut a člověk si uvědomí, že to byla ztráta času. Film sice buduje tíživou atmosféru, nicméně nakonec k ničemu nevede a film je tak jen součet mnoha otazníků. ()

Hornet.CZ

60% / Obstojný film s vyčnívající atmosférou a docela dobrými hereckými výkony, bohužel to vše zabíjí scénář s velmi hluchými a nudnými scénami. ()

Dalajlada

Velice solidně zpracované psychologické drama o záhadné nemoci o které se za celý film dozvíme opravdu velice málo a pár lidech, kteří chtějí prostě jen přežít. Čeho všeho jsou pak lidi schopni je až k neuvěření. Nečekejte akci, ale spíše mysl sžírající paranoiu. ()