Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Seb je milý a hezký kluk. Žádná s ním ale nevydrží déle než jeden týden. Je to snivý romantik, studující žurnalistiku a chronicky mu chybí láska. Frank je se-riózní a spolehlivý. Ale od přítelkyň stále dostává košem. Je počítačovým spe-cialistou. Od té doby, co mu srdce zlomila rozkošná sestřička se opíjí. A Manu? Manu je zábavný rebel. Ve vztazích ho však pronásleduje nuda. Řeknete si, tací rozdílní kluci... a předse mají něco společného: je jim 20 let a jsou sexy! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (53)

tom88 

všechny recenze uživatele

Francúzom tie novšie komédie v americkom štýle moc nejdú, radšej by mali ostať pri úplne iných žánroch. Je to nevtipná komédia, teda veľmi málo vtipná komédia na to, že to je komédia. Podpriemerné je tu takmer všetko, herci, réžia, dej. Nepovedal by som, že je to výslovná nuda, dá sa na to pozerať ak sa mi nechce spať, ale nezabavím sa na tom ako pri iných komédiach. 40% ()

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Občas sa dalo zasmiať, ale aj tak ide len o typicky predvídateľnú pubi-komédiu. Nepáčili sa mi scény, ktoré vykrádali iné "prcičkoviny", aj keď niekedy sa aspoň snažili originály prečúrať lepším nápadom. Najhoršie však boli momenty, keď viditeľne chýbala plnka do scenára a snaha predĺžiť stopáž vďaka akože hlboko emocionálnym a dramatickým chvíľkam vytvorila príšerne hluché a vzhľadom na žáner aj mimoriadne trápne situácie. Proste a stručne - pokiaľ sa Sexy vtáci držia žánrových klišé, dajú sa pozerať, keď sa miestami hrajú na vážnu psychologickú sondu do života mladých, je to tragédia. ()

Reklama

Necrotongue odpad!

všechny recenze uživatele

Film jsem viděl poprvé před téměř dvaceti lety, příliš na mě nezapůsobil, a potom, co jsem se vetřel na čsfd, jsem ho odbyl po paměti jednou hvězdičkou. Dnes jsem zjistil, že jsem to s hodnocením hrubě přepálil. Repríza mi přinesla pouze nebetyčnou nudu říznutou zoufalou (a zcela marnou) snahou o humor. Pokud se mě tvůrci snažili přesvědčit o tom, že jsou Francouzi ještě tupější než Amíci, podařilo se jim to a úkol splnili na výbornou. Všechno ostatní bylo ale špatně. ()

mustafa 

všechny recenze uživatele

Dokonce už i Francouzi se nám snaží ukázat, že umí natočit stejně debilní filmy jako Američané a Němci. Alespoň tahle komedie (až na ty špagety) není až zas tolik ulítlá. Bohužel místy se snaží tvářit vážně a opravdu nevím, jestli si ze mě dělají tvůrci srandu nebo to myslí vážně. Zasmál jsem se pouze tomu okamžiku, kdy si hrdina myslí, že řekl dokonalou řeč, ale jeho výklad uznají dva nebo tří lidé, to byl jediný směšný moment filmu, jinak samá trapárna. Film je na rozhraní mezi jednou a dvěma hvězdičkama, prozatím se přikláním k lepší variantě. ()

2Pac 

všechny recenze uživatele

ono...ehmm...ako by som...je vidno, ze to "robili" europania.Ma to rochu hlbsiu "pointu :)'' Spagety si predsa len dokazem lepsie predstavit ako jablkovy americky kolac.Jeden z tych filmov, ktore by sa tocit ani nemali.Filmik sice posluzil ako kulisa k struhaniu zemiakov, ale :,,toto sme chceli?!''...Ani by som nemal pisat tento stupidny komentar k tomu stupidnemu filmu, ale zvysujem si pocet komentarov...ako tak spatne citam svoj koment, parada...asi moj najlepsejsi:( ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama