• 2Pac

ono...ehmm...ako by som...je vidno, ze to "robili" europania.Ma to rochu hlbsiu "pointu :)'' Spagety si predsa len dokazem lepsie predstavit ako jablkovy americky kolac.Jeden z tych filmov, ktore by sa tocit ani nemali.Filmik sice posluzil ako kulisa k struhaniu zemiakov, ale :,,toto sme chceli?!''...Ani by som nemal pisat tento stupidny komentar k tomu stupidnemu filmu, ale zvysujem si pocet komentarov...ako tak spatne citam svoj koment, parada...asi moj najlepsejsi:((17.4.2004)

• tom88

Francúzom tie novšie komédie v americkom štýle moc nejdú, radšej by mali ostať pri úplne iných žánroch. Je to nevtipná komédia, teda veľmi málo vtipná komédia na to, že to je komédia. Podpriemerné je tu takmer všetko, herci, réžia, dej. Nepovedal by som, že je to výslovná nuda, dá sa na to pozerať ak sa mi nechce spať, ale nezabavím sa na tom ako pri iných komédiach. 40%(19.8.2008)

• Cortesz

Prcičky po francouzsku, ale opět tak jako němci se zde vyřádili a všechny nechutnosti, které v prcičkách působí přirozeně a nešroubovaně, tak zde je to přesně naopak a tuplovaně nechutné. Všechny situace jsou předvídatelné, nucené, herci sice docela ušli, jsou zde k vidění hezké hoky, občas zazní i obstojná hudba, ale jinak to francouzi udělali stejně jako něměčtí tvůrci, kteří jsou ovšem s nechutností pořád na prvním místě.(15.1.2009)

• mustafa

Dokonce už i Francouzi se nám snaží ukázat, že umí natočit stejně debilní filmy jako Američané a Němci. Alespoň tahle komedie (až na ty špagety) není až zas tolik ulítlá. Bohužel místy se snaží tvářit vážně a opravdu nevím, jestli si ze mě dělají tvůrci srandu nebo to myslí vážně. Zasmál jsem se pouze tomu okamžiku, kdy si hrdina myslí, že řekl dokonalou řeč, ale jeho výklad uznají dva nebo tří lidé, to byl jediný směšný moment filmu, jinak samá trapárna. Film je na rozhraní mezi jednou a dvěma hvězdičkama, prozatím se přikláním k lepší variantě.(14.7.2003)

• Athree

Koupil jsem si DVD, kde bylo v podtextu napsáno "Prci, prci po fracouzsku". Neváhal jsem a koupil si jej, poté jsem si všiml až oficiálního názvu a říkal si: "Proboha, do čeho jsem to investoval?" V hloubě duše jsem doufal, že to bude alespoň trochu vtipné, bohužel bylo to jako uprostřed noční můry a obavy se naplnily. Film teoreticky o ničem. Sám se divím, že jsem dal 1*. Pravděpodobně za scénu pojídání těstovin.(28.8.2014)