Lehce nadprůměrná komedie, která se podobá tak trochu amerických prcičkám, jejich kvalit však nedosahuje. Je sice pravda, že se tu našlo několik srandovních momentů, ale těch skutečně dobrých tu bylo málo. Děj byl celkem dost nudný, prostě obyčejná romantika se šťastným koncem. Francouzi by měli tenhle typ komedie nechat Američanům a točit filmy s jinou tématikou.(28.3.2010)

• Phorbo

Na todle jsem se musel dívat jednou páč jsem nevzal film já ale můj kámoš. Strašný strašný strašný. Nic jiného se o tomdle říct nedá. Jak tendle film v nekterých pasážích kopíruje řadu American Pie, je až úchvatné, jak si to francouzi dovolí. Nemůžu dát ani jedni *, protože skupina českých dabérů ani nedokáže zlepšit špatný film. Gratuluju(28.12.2007)

• mustafa

Dokonce už i Francouzi se nám snaží ukázat, že umí natočit stejně debilní filmy jako Američané a Němci. Alespoň tahle komedie (až na ty špagety) není až zas tolik ulítlá. Bohužel místy se snaží tvářit vážně a opravdu nevím, jestli si ze mě dělají tvůrci srandu nebo to myslí vážně. Zasmál jsem se pouze tomu okamžiku, kdy si hrdina myslí, že řekl dokonalou řeč, ale jeho výklad uznají dva nebo tří lidé, to byl jediný směšný moment filmu, jinak samá trapárna. Film je na rozhraní mezi jednou a dvěma hvězdičkama, prozatím se přikláním k lepší variantě.(14.7.2003)

• Karajda

Francouzská "komedie", která nemá čím zaujmout, natož pobavit.. celé je to akorát snaha o to, okopírovat scénky z Prciček, Kluci to chtěj taky a podobných filmů.. konec filmu si člověk uvědomí hned na začátku, tim pádem i snaha o nějakou pointu je marná... shrnuto: na tenhle film se dá koukat jenom když se doma hooodně nudíte a nemáte poruce jiný film.. 2* snad jen za tu písničku na konci..(8.5.2008)

Teenagerovská komedie po Francouzku. O sexu se opět mluví velice hojně, jakoby nic jiného na světě neexistovalo. Netlačí se však tolik na pylu, takže s 'fekálním' humorem se nijak nepřehání. Příběh je mixnutý s romantickým dějem a to dosti příhodně, takže od předchozích amerických počinech tohoto typu komedií se přeci jen trochu odlišuje. Občas tu je něco k pousmání, ale jinak to moc zase taková výhra není.(12.3.2015)