Lehce nadprůměrná komedie, která se podobá tak trochu amerických prcičkám, jejich kvalit však nedosahuje. Je sice pravda, že se tu našlo několik srandovních momentů, ale těch skutečně dobrých tu bylo málo. Děj byl celkem dost nudný, prostě obyčejná romantika se šťastným koncem. Francouzi by měli tenhle typ komedie nechat Američanům a točit filmy s jinou tématikou.(28.3.2010)

Když se ve filmu zmínily těstoviny coby sexuální pomůcka, neměla jsem tušení co tam ti bláznivý kluci budou vyvádět... O něco málo později se vše vysvětlilo. Špagety se vloží do chňapky a nerušeně si hlavní hrdina užívá. Ovšem je idiot a tak otevře následně dívce dveře do bytu a ta smíchá všechny špagety v kuchyni dohromady a pohostí jimi návštěvu. Aby to bylo ještě trochu trapnější, všichni návštěvníci váhají, co je to za zajímavou chuť a baští nerušeně dál... Až jednoho dne, po orálním uspokojení tohoto těstovináře, se na něj již dříve zmíněná dívka podívá se slovy Ty prase a záhadná ingredience je vysvětlena... Řekla bych tedy o něco více drsnější Prcičky po francouzsku...(31.7.2011)

• Rex Mundi

Občas sa dalo zasmiať, ale aj tak ide len o typicky predvídateľnú pubi-komédiu. Nepáčili sa mi scény, ktoré vykrádali iné "prcičkoviny", aj keď niekedy sa aspoň snažili originály prečúrať lepším nápadom. Najhoršie však boli momenty, keď viditeľne chýbala plnka do scenára a snaha predĺžiť stopáž vďaka akože hlboko emocionálnym a dramatickým chvíľkam vytvorila príšerne hluché a vzhľadom na žáner aj mimoriadne trápne situácie. Proste a stručne - pokiaľ sa Sexy vtáci držia žánrových klišé, dajú sa pozerať, keď sa miestami hrajú na vážnu psychologickú sondu do života mladých, je to tragédia.(13.5.2006)

• Cortesz

Prcičky po francouzsku, ale opět tak jako němci se zde vyřádili a všechny nechutnosti, které v prcičkách působí přirozeně a nešroubovaně, tak zde je to přesně naopak a tuplovaně nechutné. Všechny situace jsou předvídatelné, nucené, herci sice docela ušli, jsou zde k vidění hezké hoky, občas zazní i obstojná hudba, ale jinak to francouzi udělali stejně jako něměčtí tvůrci, kteří jsou ovšem s nechutností pořád na prvním místě.(15.1.2009)

• VonavyDech

příliš nechutných scén (například špagety), žánr rozhodně balancuje na hranici komedie a něčeho, co bych nazval francouzským filmem a místy až moc vážné na american pie, což je v zásadním rozporu s odlehčenějšími scénami, děj se neodehrává v klasickém školním prostředí, hrdinové řeší post-teenagerovské problémy i jiného rázu než sex !(10.12.2012)