Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Seb je milý a hezký kluk. Žádná s ním ale nevydrží déle než jeden týden. Je to snivý romantik, studující žurnalistiku a chronicky mu chybí láska. Frank je se-riózní a spolehlivý. Ale od přítelkyň stále dostává košem. Je počítačovým spe-cialistou. Od té doby, co mu srdce zlomila rozkošná sestřička se opíjí. A Manu? Manu je zábavný rebel. Ve vztazích ho však pronásleduje nuda. Řeknete si, tací rozdílní kluci... a předse mají něco společného: je jim 20 let a jsou sexy! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (54)

P@\/EL 

všechny recenze uživatele

Lehce nadprůměrná komedie, která se podobá tak trochu amerických prcičkám, jejich kvalit však nedosahuje. Je sice pravda, že se tu našlo několik srandovních momentů, ale těch skutečně dobrých tu bylo málo. Děj byl celkem dost nudný, prostě obyčejná romantika se šťastným koncem. Francouzi by měli tenhle typ komedie nechat Američanům a točit filmy s jinou tématikou. ()

2Pac 

všechny recenze uživatele

ono...ehmm...ako by som...je vidno, ze to "robili" europania.Ma to rochu hlbsiu "pointu :)'' Spagety si predsa len dokazem lepsie predstavit ako jablkovy americky kolac.Jeden z tych filmov, ktore by sa tocit ani nemali.Filmik sice posluzil ako kulisa k struhaniu zemiakov, ale :,,toto sme chceli?!''...Ani by som nemal pisat tento stupidny komentar k tomu stupidnemu filmu, ale zvysujem si pocet komentarov...ako tak spatne citam svoj koment, parada...asi moj najlepsejsi:( ()

Reklama

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Občas sa dalo zasmiať, ale aj tak ide len o typicky predvídateľnú pubi-komédiu. Nepáčili sa mi scény, ktoré vykrádali iné "prcičkoviny", aj keď niekedy sa aspoň snažili originály prečúrať lepším nápadom. Najhoršie však boli momenty, keď viditeľne chýbala plnka do scenára a snaha predĺžiť stopáž vďaka akože hlboko emocionálnym a dramatickým chvíľkam vytvorila príšerne hluché a vzhľadom na žáner aj mimoriadne trápne situácie. Proste a stručne - pokiaľ sa Sexy vtáci držia žánrových klišé, dajú sa pozerať, keď sa miestami hrajú na vážnu psychologickú sondu do života mladých, je to tragédia. ()

mustafa 

všechny recenze uživatele

Dokonce už i Francouzi se nám snaží ukázat, že umí natočit stejně debilní filmy jako Američané a Němci. Alespoň tahle komedie (až na ty špagety) není až zas tolik ulítlá. Bohužel místy se snaží tvářit vážně a opravdu nevím, jestli si ze mě dělají tvůrci srandu nebo to myslí vážně. Zasmál jsem se pouze tomu okamžiku, kdy si hrdina myslí, že řekl dokonalou řeč, ale jeho výklad uznají dva nebo tří lidé, to byl jediný směšný moment filmu, jinak samá trapárna. Film je na rozhraní mezi jednou a dvěma hvězdičkama, prozatím se přikláním k lepší variantě. ()

Tessie 

všechny recenze uživatele

Když se ve filmu zmínily těstoviny coby sexuální pomůcka, neměla jsem tušení co tam ti bláznivý kluci budou vyvádět... O něco málo později se vše vysvětlilo. Špagety se vloží do chňapky a nerušeně si hlavní hrdina užívá. Ovšem je idiot a tak otevře následně dívce dveře do bytu a ta smíchá všechny špagety v kuchyni dohromady a pohostí jimi návštěvu. Aby to bylo ještě trochu trapnější, všichni návštěvníci váhají, co je to za zajímavou chuť a baští nerušeně dál... Až jednoho dne, po orálním uspokojení tohoto těstovináře, se na něj již dříve zmíněná dívka podívá se slovy Ty prase a záhadná ingredience je vysvětlena... Řekla bych tedy o něco více drsnější Prcičky po francouzsku... ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama