• Rex Mundi

Občas sa dalo zasmiať, ale aj tak ide len o typicky predvídateľnú pubi-komédiu. Nepáčili sa mi scény, ktoré vykrádali iné "prcičkoviny", aj keď niekedy sa aspoň snažili originály prečúrať lepším nápadom. Najhoršie však boli momenty, keď viditeľne chýbala plnka do scenára a snaha predĺžiť stopáž vďaka akože hlboko emocionálnym a dramatickým chvíľkam vytvorila príšerne hluché a vzhľadom na žáner aj mimoriadne trápne situácie. Proste a stručne - pokiaľ sa Sexy vtáci držia žánrových klišé, dajú sa pozerať, keď sa miestami hrajú na vážnu psychologickú sondu do života mladých, je to tragédia.(13.5.2006)

Když se ve filmu zmínily těstoviny coby sexuální pomůcka, neměla jsem tušení co tam ti bláznivý kluci budou vyvádět... O něco málo později se vše vysvětlilo. Špagety se vloží do chňapky a nerušeně si hlavní hrdina užívá. Ovšem je idiot a tak otevře následně dívce dveře do bytu a ta smíchá všechny špagety v kuchyni dohromady a pohostí jimi návštěvu. Aby to bylo ještě trochu trapnější, všichni návštěvníci váhají, co je to za zajímavou chuť a baští nerušeně dál... Až jednoho dne, po orálním uspokojení tohoto těstovináře, se na něj již dříve zmíněná dívka podívá se slovy Ty prase a záhadná ingredience je vysvětlena... Řekla bych tedy o něco více drsnější Prcičky po francouzsku...(31.7.2011)

• Phorbo

Na todle jsem se musel dívat jednou páč jsem nevzal film já ale můj kámoš. Strašný strašný strašný. Nic jiného se o tomdle říct nedá. Jak tendle film v nekterých pasážích kopíruje řadu American Pie, je až úchvatné, jak si to francouzi dovolí. Nemůžu dát ani jedni *, protože skupina českých dabérů ani nedokáže zlepšit špatný film. Gratuluju(28.12.2007)

Teenagerovská komedie po Francouzku. O sexu se opět mluví velice hojně, jakoby nic jiného na světě neexistovalo. Netlačí se však tolik na pylu, takže s 'fekálním' humorem se nijak nepřehání. Příběh je mixnutý s romantickým dějem a to dosti příhodně, takže od předchozích amerických počinech tohoto typu komedií se přeci jen trochu odlišuje. Občas tu je něco k pousmání, ale jinak to moc zase taková výhra není.(12.3.2015)

• tom88

Francúzom tie novšie komédie v americkom štýle moc nejdú, radšej by mali ostať pri úplne iných žánroch. Je to nevtipná komédia, teda veľmi málo vtipná komédia na to, že to je komédia. Podpriemerné je tu takmer všetko, herci, réžia, dej. Nepovedal by som, že je to výslovná nuda, dá sa na to pozerať ak sa mi nechce spať, ale nezabavím sa na tom ako pri iných komédiach. 40%(19.8.2008)