Šokující partnerské vztahy, nevěry, podrazy. Jak daleko se dá zajít ve vztahu a jak moc si partneři dokážou ublížit? To se dozvíte v nové talk show. (TV Barrandov)

DavidDizzer odpad!

Neuvěřitelné, jak špatné to může být. Už i moje poštovní schránka umí zahrát lepši herecký výkon, než ti panáci tam. Navíc celkově to je děsná ale strašná trapárna. ()

beruberu

Tak já se stal bohužel závislým člověkem na tomto pořadu ,protože tv mám jako kulisu a proto semito začalo líbit tak téměř hltám každý díl . ()

stepma odpad!

Zajímalo by mě, kolik hlavní aktéři berou. Jaká je cena za to, aby ze sebe byli ochotní udelat totální idioty. Bravo, Heidy, moderátorská špica! ()

FuLister odpad!

Tohle je tak hrozně cringe až to není možný. To musí dát takovou práci vymyslet ty "neuvěřitelný příběhy". A přitom taková blbost. ()

DarkSikorski odpad!

Tak a dost. Odstraňuji si Barrandov a všechny jeho mutace z televize. Tohle je prostě poslední železniční hřeb do rakve této stanice. Je to prostě absolutní pi.ovina. Asi tak jako dalších 99,9% programové náplně Barrandova. ()

Martin29

Jediný problém mám s moderátorkou nepasuje mě tam a příjde mě místy jako zakomplexovaná vůči mužům. Kolikrát, když je tam ženská a řeší se její nevěra tak se jí zastává zatímco, když je tam chlap je to opačně. V týdnu jsem viděl díl kde to moderoval jakýsi chlap a on mě přišel lepší moderátor než Kristelová. Navíc je podle mě opravdu blbost to, že diváci nakonec můžou rozhodnout , když ví o pozadí velké kulové což v jednom díle naznačil i jeden z účinkujících. O zbytečnosti toho rozhodnutí ani nemluvím normální člověk dá na radu přátel nebo kamarádů a ne na radu několika lidí, které vidí prvně v životě. Na odpad to není ten si šetřím na ´´pořady,, jako Pošta Pro Tebe, Ordinace v Růžové Sračce, apod. ()

francouz2 odpad!

Společně s "dolejte prezidentovi" aspiruje na nejhorší pořad televizní historie. Obojí na TV Barrandov, to už o něčem svědčí. ()

xulux odpad!

Je smutné, že pořady na TV Barrandov, jsou sbírkou hádek, nenávisti a křiku ... Možná to odráží samotnou osobnost, která tuto televizi vede, samozvaný král, který si užívá pěti minut slávy ve svých osobních pořadech a hraje si na moderátora, ač vůbec nechápe, že je tím jen všem pro smích a to je na tom asi nejvíce smutné ... P.S: Vím, že to bude těžké, ale když budete dávat pozor, tak jisté "skutečné" aktéry uvidíte ve všech pořadech TV Barrandov a také jako sedící "diváky" ... Komparzisté si užívají :) ()

Hansolo35 odpad!

Je to sračka...nejhorší ovšem na tom je, že když jsem jednou brigádně dělal odečty RTN po bytech, tak v 90% když běžela TV, tak buďto nějaký Soudce-soudkyně, nebo tohle. A dokonce tomu i někteří diváci věří, že to ti lidé nehrají. Hrůza. ()