Bad Taste - Vesmírní kanibalové

• Nový Zéland Bad Taste

V novozélandském městečku Kaihoro přistáli mimozemšťané. Ministr obrany tedy na místo poslal speciální jednotku Astro-Invasion Defence Squad (A.I.D.S.), která má za úkol místo zajistit a všechny ufony pořádně zlikvidovat. I přes takto jednoduchou zápletku oběhli Vesmírní kanibalové celý svět a odstartovali kariéru dnes již světoznámého Petera Jacksona. Ten natáčel Vesmírné kanibaly s přáteli v amatérských podmínkách dlouhé čtyři roky. Dřevěné makety samopalů, podomácku vyrobené masky mimozemšťanů, spousta umělé krve a především invence a odhodlání. Až téměř na konci natáčení si Jacksonovy píle všimla novozélandská filmová komise, a uchvácena tím, co do té doby sám vytvořil, mu poskytla finance na dokončení projektu. (Holly_Wood)

wampire23

Tomu sa hovorí radosť z tvorenia filmu. Ultra low budget trash slash boom. Peter Jackson to vo svojej prvotine poriadne rozbalil. Totálny masaker, totálne jatky. Proste povinná jazda. 85% ()

MR007

Na to jak levný to musel být film, je atmosféra vydařená, herci sice hrozní ale jako celek se to vlastně povedlo. ()

Furmi odpad!

Bravo !! Toto sa mi už dlho nestalo, vypol som film presne po 27 minútach. Nepozerateľná príšernosť - Otrasné (ne)herecké výkony, rozstrasená kamera, otrasné "efekti", priblblé dialógy... Trápna úplne trápna pytomosť. Ani Braindead nieje komédia podľa môjho gusta, ale to bolo aspoň celkom vtipné a vydarené i po réžijnej stránke. Ja neviem, v poslednej dobe mám akosi problém nájsť skutočne dobrú komédiu. ()

JM87

Já chápu, že bych se z toho jako správnej fajnšmejkr měl po***t, ale mě to těžce nudilo, vlastně sem to nedokoukal ani do konce. ()

BigMarthy odpad!

Odpad, průzračnější, než lesní jezírko. Horší film jsem dlouho neviděl a myslím, že v příštích měsících ani neuvidím. ()

kamil.i

Chuťovka, ktorú treba vzhliadnuť pred pozretím Braindead. Jacksonova prvotina na ktorej makal 4 roky s takmer neexistujúcim rozpočtom sa stala kultovou záležitosťou už počas svojho uvedenia v kinách. Dôkaz, že s filmovým entuziazmom (hraničiacim s posadnutosťou) sa dá dojsť od Bčkovej produkcie k absolútne kvalitnému mainstreamu. ()

andio

Naprosto originální, zábavný, béčkový komediální horror. Peter Jackson několikrát dokázal, že i s malým rozpočtem se dají vykouzlit zázraky a ani tentokrát nezklamal. Film je skvělý, člověk se u něj baví a těší se, co přijde dál. Mohli sice ubrat na přestřelkách, kde se vlastně nic nestane, jen pořád dokola drtěj tunu ufounů, ale jinak šlo o skvělou, hodinu a půl dlouhou, porci zábavy. 9/10 ()

bolan

Chápu že to je blbý schválně, ale jak mohli tomuhle pánovi svěřit mnoha milionovou režii Pána Prstenů mi hlava nebere. ()

Stanley619

Tak tohle byla asi jedna z největších sraček, co jsem kdy viděl. Nejhorší na tom je, že jsem to čekal, ale aspoň jsem doufal, že se budu bavit, ale ani to bohužel nezabralo. Ale na druhou stranu chápu, že pro někoho je tohle kult. Na mě to ale fakt vůbec nezabralo a měl jsem co dělat, abych to dokoukal. 15% ()

Ulrich

Kdo by to tehdy řekl, když vyděl pobíhat ty modrokošíláče, pojídající vlastní zvratky, co na nás Jackson v budoucnosti chystá? ()

pend

Oceňuji, že Jackson dokázal tohle natočit jako domácí video. Některé nezapomenutelné scény (nedoporučuji u toho jíst), kultovní hlášky (Derek). Braindead je ovšem někde jinde. ()

molcan2

Mimozemšťania chcú z dedinčanov chutné hamburgery a Derek (Peter Jackson) ich musí zastaviť skôr než sa rozšíria do celého sveta. Tento krát ma dobrý chlapík motorovku, ale bude schopní poraziť zlú mimozemskú firmu, ktorá sa nas snaží dodávať do svojho vesmirného fast-food reťazca? Pripravte sa na naozaj krvavé scény a humor ktorý hraničí s urážkou zdravého rozumu. Hranice slušnosti boli zbúrané. ()